Ukraine

Prozorro шукає "білих хакерів": скільки їм будуть платити

Prozorro шукає "білих хакерів": скільки їм будуть платити
Кожен багхантер отримуватиме бали за знайдені вразливості. Фото: unsplash

Програма пошуку вразливостей Prozorro Bug Bounty, запущена електронною системою закупівель Prozorro, переходить на грошову винагороду для "білих хакерів".

За кожну вразливість найвищого рівня (Р1) багхантери отримуватимуть 2800 грн, за Р2 – 1400 грн, за Р3 – 840 грн. Вразливості найнижчого рівня – Р4 та Р5 не нагороджуватимуться.

Кожен багхантер отримуватиме бали за знайдені вразливості. Рейтинг "білих хакерів" оновлюється щомісяця, розповідають у Prozorro.

Змінилась і форма самого проєкту Prozorro Bug Bounty. Раніше у програмі брали участь тільки ДП "Прозорро" та електронні майданчики, підключені до системи закупівель. Тепер до проєкту долучилася громадська організація "РЕСКІЛЛ", яка займатиметься координацією та виплатами винагород.

У перші три місяці існування проєкту сім багхантерів знайшли 61 вразливість. 49 вразливостей виявилися не критичного рівня. Багхантер на нікнейм Jarvis, який знайшов найбільше вразливостей, був нагороджений квадрокоптером DJI Mavic Air 2 Fly More Combo. Інші учасники отримали заохочувальні призи –– фірмові жорсткі диски, футболки, світшоти, фірмові антисептики та маски.

Пошук вразливостей у системі проходить у тестовому середовищі, що ніяк не позначається на функціонуванні електронної системи закупівель. Учасники мають необхідні доступи, інструментарій та необмежену кількість часу на дослідження.

Уряд прийняв постанову про впровадження електронного каталогу Prozorro Market. Це державний онлайн-магазин, який допомагає малому та середньому бізнесу продавати свої товари державі. А установам - купувати товари широкого вжитку: пальне, канцелярію, комп`ютерну техніку, меблі.

Зараз ви читаєте новину «Prozorro шукає "білих хакерів": скільки їм будуть платити». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Real Madrid beat Barcelona by wins in full-time official matches-97 vs 96
Lampard on the episode with Maguire and Aspilicueta: a Clean penalty in favor of Chelsea
Solskjaer on the draw with Chelsea: Equal game. But I felt that if there is a winner, then Manchester United
Hans-Dieter flick: Bayern played great defense and didn't let Eintracht do much
Ajax with the score 13:0 beat Venlo. This is the biggest win in Eredivisie history
Messi doesn't score for Real Madrid after Ronaldo left for Juve. In the last Clasico before the transfer, they both scored
Sergio Ramos: Clean penalty, I was grabbed. It is unfair to judge the referee