Ukraine

Путін пропонує США угоду: не завдавати кіберудари і не втручатися у вибори

Президент Росії Володимир Путін запропонував США створити угоду про запобігання інцидентів в інформаційному просторі, в тому числі про невтручання у вибори.

Джерело: заява Путіна на сайті Кремля

Дослівно: "Одним з основних стратегічних викликів сучасності є ризик виникнення масштабної конфронтації в цифровій сфері. Особлива відповідальність за її запобігання лежить на ключових гравців у сфері міжнародної інформаційної безпеки (МІБ).

У зв'язку з цим хотіли б знову звернутися до США з пропозицією схвалити комплексну програму практичних заходів з перезавантаження наших відносин у сфері використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ)".

Деталі: Путін пропонує відновити діалог на високому рівні, а також спільно розробити і укласти двосторонню міжурядову угоду про запобігання інцидентів в інформаційному просторі за аналогією з чинною радянсько-американською угодою про запобігання інцидентів у відкритому морі і повітряному просторі над ним від 25 травня 1972 року.

При цьому "у взаємоприйнятній формі обмінятися гарантіями невтручання у внутрішні справи один одного, включаючи виборчі процеси, в тому числі з використанням ІКТ та високотехнологічних методів".

Нагадаємо: За даними американської розвідки Росія втручалася у президентські вибори США 2016 року.

Football news:

Highlight of the month: the Rangers forward scored from 50 meters (the farthest goal in the history of the Europa League). Gerrard says he's never seen anything more beautiful 😍
Mourinho on 3:0 with LASK: Difficult opponent, but Tottenham played so that the victory seemed easy
Stefano Pioli: Milan is not an ordinary team. He plays with less dedication after the Derby
Barca players - report on salary cuts: We are not going to put up with the violation of our rights by the club
Milan are 21 games unbeaten in all competitions. Next game - with Roma
A year ago, a forest was planted at the rival CSKA stadium. The author paid attention to the felling of trees
Conceisau about the refereeing of the game with Manchester City: I Apologize to the Portuguese referees after what I saw here