Ukraine

"Давай, до мене застрибуй": білоруський протестувальник розповів, як таксист врятував його від силовиків

Відірвавшись від силовиків, водій висадив хлопця на одній з вулиць.

Таксист, який під час жорстких розгонів у Білорусі епічно врятував демонстранта від силовиків, став справжнім героєм для користувачів Мережі. Він сам запропонував свою допомогу, відвізши протестувальника подалі від небезпеки. 

Того вечора, 23 вересня, від ОМОНівців втікав 18-річний хлопець. Він був одним з небагатьох, кому вдалося втекти з оточення силовиків. Про свої емоції від погоні він розповів місцевому виданню Tut.by.

"Це були секунди: біжу - ззаду силовик, спереду, на газоні - ще один. Я в сторону (звернув - ред.), до дороги. Чую, мене хтось гукає: "Давай, до мене застрибуй!" Це й був той самий таксист", - розповідає протестувальник. 

За його словами, у машині було відчинене вікно, через яке силовики намагалися дістатися до водія, вони також вдарили по автомобілю кийком. 

Водію довелося виїхати на зустрічну та заїхати на газон. "Варіанту виїхати на зустрічну не було, тому таксист поїхав узбіччям. На відео видно, як колеса автомобіля заскочили на бордюр", - каже хлопець. 

Водій таксі роз'їжджав містом, погоні за авто не було. За певний час він висадив свого пасажира на одній зі столичних вулиць. Внаслідок погоні у машини пошкоджений бампер та розтрощене бокове скло. 

"Грошей з мене водій не взяв, ні за поїздку, ні за збитки... Я дуже вдячний таксисту, тому що якщо б не він, то невідомо, де б я нині опинився", - зізнається хлопець. 

Нагадаємо, 23 вересня ввечері у Мінську під час протестів після таємної інавгурації Олександра Лукашенка таксист врятував демонстранта. На відео видно, як чоловік тікає від ОМОНу і застрибує в таксі. Водій реагує блискавично: без зволікання тисне на газ, виїжджає на зустрічну смугу, потім - газон, об'їжджає інші машини та тікає геть, забираючи протестувальника подалі від силовиків. 

Football news:

Griezmann did not make any effective actions in 6 matches under Koeman
Ole Gunnar Solskjaer: Leipzig made Manchester United work hard. Rashford had a big impact on the game
Roberto victory over Juventus: the Best response to the unrest in Barcelona - it's a game
Ronald Koeman: Barcelona played their best match of the season against Juventus. We had a lot of chances
Messi scored 70 goals in the Champions League group stage. This is a record
All 4 of Messi's goals this season are scored from penalties. Three for Barcelona, one for Argentina
Greenwood scored for Manchester United in the Champions League at the age of 19 years and 27 days. Only Rooney did it at a younger age