logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

"Футбол не місце расизму". "Шахтар" та "Динамо" виступили проти расової дискримінації

Фанати "біло-синіх" ображали Тайсона.

Донецький "Шахтар" та київське "Динамо" відреагували на інцидент, який трапився в очному матчі Чемпіонату України.

На 74 хвилині, капітан "Шахтаря" Тайсон жбурнув м'яч у фанатів гостей та показав їм середній палець, які щось вигукували в його бік. Головний арбітр миттєво відреагував на цю ситуацію та сповістив про припинення гри, відправивши футболістів у підтрибунне приміщення.

Через декілька хвилин суддя повернув гравців та поєдинок було поновлено. Після цього інциденту, Тайсон навіть розплакався. Пізніше, він отримав вилучення через непристойний жест та дивився поєдинок з кромки поля.

Після матчу обидва клуби випустили на своїй офіційних сторінках в Twitter повідомлення щодо цієї ситуації.

Також "Шахтар" на офіційному сайті опублікував відповідну заяву.

"Шахтар" виступає категорично проти будь-яких проявів расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості. Не може бути жодного виправдання тим, хто завдає образи, грунтуючись на кольорі шкіри, релігійні або політичні переконання. Така поведінка неприпустима в цивілізованих країнах і футбольних чемпіонатах. УЄФА застосовує найсуворіші санкції до тих клубів і асоціацій, чиї вболівальники проявляють расизм на матчах.

"Шахтар" велика футбольна сім'я, якій такі принизливі інциденти приносять біль і розчарування. Ми засуджуємо подібну поведінку глядачів, завжди будемо виступати в підтримку і захист наших гравців. Закликаємо футбольні органи, клуби зупинити расизм на стадіонах", - говориться в повідомленні.

Themes
ICO