Ukraine

"Йшлося про захист країни від її ж Конституційного суду": Кулеба прокоментував підсумки термінового засідання РНБО

На думку міністра, завдяки принциповій позиції президента все було зроблено швидко і правильно.

У четвер, 29 жовтня, президент України Володимир Зеленський, Рада національної безпеки і оборони (РНБО) і Кабмін стали на захист антикорупційної інфраструктури України і зупинили її демонтаж.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на своїй сторінці у Facebook за підсумком термінового засідання РНБО.

"Зранку я обіцяв, що суспільство і наші міжнародні партнери швидко побачать кроки президента і уряду для вирішення проблем, створених рішенням КСУ. Драйвовий видався день, але було чітко зрозуміло, що потрібно робити. Був у мене сьогодні лише один сюрний момент: коли ти сидиш на засіданні РНБО і розумієш, що йдеться про захист країни від її ж Конституційного суду", - йдеться в повідомленні.

На думку міністра, завдяки принциповій позиції президента все було зроблено швидко і правильно.

"Рішеннями РНБО і Кабміну ми витиснули максимум з наразі можливого. Попереду відновлення антикорупційних законів і пошук шляхів відновлення справедливості в КСУ", - резюмував Дмитро Кулеба.

Нагадаємо:

Відео Президент скликав РНБО: під загрозою опинилася нацбезпека країни

Одне рішення, яке може перекреслити всі досягнення України за останні п'ять років. І все через Конституційний суд, який визнав неконституційною норму щодо незаконного збагачення чиновників і їхніх фальшивих декларацій. Тобто віднині вони можуть не показувати незаконні доходи, яхти і вілли. У Європі вже заговорили про призупинення безвізу. Свою стурбованість висловили і посли країн "Великої сімки". Деталі - у сюжеті. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Президент скликав РНБО: під загрозою опинилася нацбезпека країни

Football news:

Why is soccer called soccer in the United States (and not only there)? Is it true that this name was invented by the British?
Ole Gunnar Solskjaer: We look at Manchester United through the lens of history. We want to attack and dominate
Koeman on the crisis: We must help Barca in the name of our love for her. We need to think about what's best for the club
Bayer midfielder Bailey named son Leo Cristiano: This has nothing to do with football at all
Tuchel after 2:2 with Bordeaux: I always protect the players, but I refuse to do this. You can't play matches of this level
Ole Gunnar Solskjaer: Any decision I make is for the good of Manchester United. The main thing is the result
Mourinho on Tottenham: We don't have the same conditions as some clubs. They create a crazy market