Ukraine

"Надій на участь небагато": МЗС планують запросити Росію до платформи з деокупації Криму

Втім, в Україні сумніваються, що РФ приєднається до ініціативи.

Україна планує запросити Росію до участі міжнародній платформі, на якій йтиметься про деокупацію Криму. Однак надій на згоду Кремля небагато.

Про це розповіла перша заступниця очільника МЗС України Еміне Джапарова в коментарі "Крим.Реалії".

"Ми запросимо Росію взяти участь в цій платформі. Звичайно, ми розуміємо, коли бачимо їхню страусину позицію всі шість років, як вони викручують ситуацію, абсолютно цинічно поводяться щодо України і міжнародного права, тому надій, що Росія візьме участь у цій платформі, трохи", - сказала Джапарова.

За її словами, одним із завдань цієї платформи є відстеження того, що відбувається в анексованому Криму. І в МЗС України розуміють, що "йдеться про злочини, які Росія вчиняє в Криму". Джепарова висловила думку, що в поверненні півострова до України повинні бути зацікавлені й країни Заходу.

"Ми переконані, що те, що сталося в 2014 році в Криму і на Донбасі - це порушення того світопорядку, який виник після Другої світової війни. Не тільки Україна зацікавлена ​​у відновленні справедливості. Це тест для західних країн", - додала Джапарова.

Нагадаємо, 22 вересня президент України Володимир Зеленський на зустрічі з високим представником Європейського Союзу із закордонних справ та безпекової політики Жозепом Боррелем наголосив на важливості питання деокупації Криму, а також запропонував створити для цього переговорний майданчик. 

Відео Україна закликає світ посилити санкції проти Росії через вибори в окупованому Криму

Україна закликає світ посилити санкції проти Росії через вибори в окупованому Криму. В вітчизняному Міністерстві закордонних справ висловили протест у зв'язку із нелегітимним волевиявленням і наголосили - усі причетні до підготовки та проведення незаконного голосування нестимуть відповідальність за українським законодавством. Місцеві вибори у всій Росії тривали 3 дні - з п'ятниці до неділі.  

Україна закликає світ посилити санкції проти Росії через вибори в окупованому Криму

Football news:

Flick about 2:1 with Loko: the Victory looks deserved, although not as confident as we expected
Conte Pro 0:0 with Shakhtar: Inter are on the right track. We dominated, but we were unlucky
OPTIONS that left the Team in the game: penalty on Lewandowski turned in an offside position
Fabinho was injured in the match against Midtjylland. Replaced by 19-year-old Rhys Williams with 3 games in charge
Josep Bartomeu: Retirement after relegation from the Champions League would be a simple decision. But it was impossible to leave Barca in the hands of managers with limited skills
We didn't believe in Loco at all, and He came out to fight and attack. It was great, thank you
Josep Bartomeu: Barcelona has accepted an offer to participate in the European super League