Ukraine

"Не буде вічним міністром": Геращенко назвав умови, за яких Авакова можуть відправити у відставку

За словами Геращенка, Аваков "ніколи не тримався за посаду".

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що очільник відомства Арсен Аваков ніколи не тримався за свою посаду і не планує бути "вічним" главою МВС. Утім, розгляд питання про відставку Авакова можливий лише за наявності кращих кандидатів на цю посаду.

Про це Геращенко сказав журналістам 18 червня, передає "Інтерфакс-Україна".

Зі слів Геращенка, новий можливий очільник МВС має довести свою ефективність у питанні покращення діяльності міністерства внутрішніх справ.

"Аваков ніколи не тримався за свою посаду, і тому, звісно, якщо будуть кращі кандидати, які знають, як зробити міністерство внутрішніх справ і його структури більш ефективними, то, звичайно, Аваков не буде "вічним" міністром внутрішніх справ", - прокоментував Геращенко питання питання про відставку керівника МВС.

Нагадаємо, 17 червня, Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності рекомендував парламенту включити до порядку денного сесії проєкт постанови про звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ України.

Своєю чергою, президент Володимир Зеленський сказав, що у разі, якщо роботою Авакова буде незадоволена велика частина депутатів, то питання про його відставку може розглядатися.  

Football news:

The return matches of the 1/8 final of the Champions League and 6 matches of the Europa League will be held at the stadiums of the host teams
Rivaldo: talking about VAR, Barcelona is trying to distract attention from the real problems of the club
Ribery about the robbery: the Fans and Florence to support me. Fiorentina forever!
Vinicius tested negative for the coronavirus. He will be able to play with Alaves
The tournament-the return of MLS-is still a failure. Spend in Florida (7-11 thousand cases per day), players are afraid of the virus and complain about food
Zinedine Zidane: I'm Tired of saying that real have not won anything yet. Ahead of the next final
David Silva: I will miss Manchester City💙