Ukraine

"Неідеальні сексуальні партнери": Ольга Горбачова назвала одну з причин розлучення з Нікітіним

Також співачка поділилася, як сексуальні практики допомагають долати сімейні та фінансові кризи.

Український продюсер Юрій Нікітін та його дружина, співачка Ольга Горбачова відсвяткували четверту річницю другого шлюбу.

Так, виконавиця, яка навчає жінок тантричного сексу, поділилася, як сексуальні практики допомагають долати сімейні та фінансові кризи, йдеться у "Світському житті".

Нікітін поділився, що наразі проходить курс дружини "Сила грошей".

Хочу сказати, що зі  мною відбуваються такі серйозні перевтілення. Стало більше грошей!

похизувався продюсер

Зі свого боку, Ольга додала, що чим більше експериментів та рольових ігор, тим більше щасливіші чоловіки.

В мене Юра найщасливіший, коли я роблю "Силу сексуальності". Він знає, що я зараз собі все накачаю з усіх боків і він це відчуває. Це його найщасливіший час. Ми адаптуємо древні, сакральні знання, те що жінки робили тисячоліттями і адаптуємо їх під сучасних дівчат. Воно не може не працювати. Взагалі-то секс працює, але якщо ти хочеш, щоб він з тобою одружився, то треба знати, як свою сексуальну енергію підняти трохи вище, аж до серця, а потім до розуму. Секс – дуже сакральний, енергетичний. Ми всі так часто прагнемо змінити партнерів, шукаємо цю сексуальну таємницю. "Зараз мені хтось фокус покаже і я буду на сьомому небі від щастя", – до цього неба жінка веде себе сама!

зауважила Горбачова

Виконавиця також поділилася, що коли розлучилася з Нікітіним, то в пари була відверта розмова, що вони неідеальні сексуальні партнери одне для одного.

Це було не основне питання, але цей аспект додав до того, як ми розлучилися. Те, якими ми зараз стали одне для одного – це дивовижно. І я точно впевнена, що наш особистий вибір і розвиток в науці близькості. У тому, що ми цікавимося якимись старими знаннями, даоськими техніками, слов’янськими практиками. Це дуже добре працює. Я не вигадала велосипед, я лише показую, як на нього гарно можна кататися і кохатися.

поділилася артистка

Відео Інтерв’ю з подружжям Юрієм Нікітіним і Ольгою Горбачовою

Продюсер Юрій Нікітін і співачка Ольга Горбачова святкують четверту річницю свого другого офіційного шлюбу – воскове весілля. Як сексуальні практики допомагають зірковому подружжю долати сімейні і навіть фінансові кризи – дивіться в спеціальному інтерв’ю. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Інтерв’ю з подружжям Юрієм Нікітіним і Ольгою Горбачовою

Нагадаємо, Ольга Горбачова декілька років тому почала серйозно вивчати стародавні знання. Так, зірка поділилася, які практики допомагали їй досягти оргазму.

Football news:

Messi trained with a bandage on his left leg. This is a precautionary measure, he will play against Bayern
Karl-Heinz Rummenigge: Neuer is world-class, and Ter Stegen is on the way to it
Chelsea are stepping up negotiations for Havertz after Bayer's relegation from the Europa League, Cech is involved in them
Messi bought a penthouse in Milan. It was reported that Inter is Interested in the player
Real advance refund the Youngster of rental Sociedade. Zidane is impressed with his performance
Barys 20 days before the start of the KHL: they do not know where to play, Legionnaires are cut off from the team
Areolaa returned to PSG after a loan spell at Real Madrid