Ukraine

"Страшно": жертва зґвалтування у Кагарлику прокоментувала звільнення одного із кривдників

Адвокатка жертви злочину побоюється, що суд відпустить і інших поліцейських.

В Київській області суд відпустив з-під варти під домашній арешт колишнього поліцейського Ярослава Левендюка - фігуранта справи про катування та зґвалтування у Кагарлику.

Відомо, що це рішення суду оскаржуватиме прокуратура. 

"Оце і страшно, що випустили. Сьогодні випустили його, завтра випустять ще Кузіва чи Сулиму ...оце через те і страшно", - прокоментувала рішення суду жертва ґвалтівників, яка зустрілася з журналістами в Києві.

У СІЗО на суд очікують лише Сергій Сулима та Микола Кузів. Саме їх підозрюють у побитті та зґвалтуванні дівчини. Звільнений Ярослав Левендюк тримав жертву за руки під час наруги. 

.Чому  випустили з-під варти Ярослава Левендюка, поки що невідомо. Суд своє  рішення з обґрунтуванням іще не оприлюднив. 

Слідчі кажуть, що розслідування справи ґвалтівників у погонах - уже на фінішній прямій. Підозрювані, за даними слідства, діяли системно. А тодішнє керівництво знало про беззаконня. 

"Ми об'єднали 3 епізоди. Ми вбачаємо тут системність в діях колишніх працівників Кагарлицького відділку поліції. Вони нададуть можливість суду, вже безпосередньо після направлення обвинувальних актів, прийняти справедливе рішення", - запевняє старший слідчий Держбюро розслідувань Ілля Капша.

Адвокатка  жертви  поліцейських каже, що її підзахисна не єдина потерпіла. І для них важливо не швидкість слідства, а його якість. 

Нагадаємо, адвокатка потерпілої Злата Симоненко заявила, що звільнення одного копа може свідчити про те, що з часом відпустять і інших винуватців злочину.

Football news:

Barca and Milan are Interested in 18-year-old Hoffenheim defender Bogarde. His contract expires in the summer of
Simeone on Loko match as a respite for Atletico: I have a different opinion. The game is important
Angel Correa: This year, Atletico creates chances and implements them. We didn't have any luck before
Joe Cole: Tiago Silva is a rolls-Royce, the best defender in the Premier League, not counting van Dijk
Tevez will end his career at the end of the Copa Libertadores
Mascherano denied that he was called to Barca: please! Don't need this
Pep Guardiola: every year teams from other leagues have an advantage over English clubs in the Champions League