logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

"Танці з зірками": Тіна Кароль у зухвалому образі підтримала одну із пар емоційним виступом

Співачка супроводила номер Ксенії Мішиної та Євгена Кота.

Щойно під час чвертьфіналу шоу "Танці з зірками", де українські зірки супроводжували один із двох виступів учасників, на паркеті разом з Ксенією Мішиною та Євгеном Котом з'явилася співачка та ведуча шоу Тіна Кароль.

Співачка, яка супроводила енергійний та сексуальний фрістайл пари піснею "Зачем я знаю", неабияк здивувала своїм перетворенням.

Зірка постала у достатньо зухвалому образі, з коротким волоссям, майці, джинсах та кросівках.

А от на відміну від Кароль, пара Мішиної та Кота навпаки продемонстрували неабияку сексуальність у своєму надемоційному танці, який виконали під "дощем".

Судді проекту також високо оцінили виступ пари, зазначивши, що вони повинні бути у фіналі проекту.

"Я в захваті. Ви перевершили всі мої очікування. Ви за дві хвилини зробили цілий спектакль, який минув на найвищому рівні. І акторська майстерність і хореографія. Ви висловили все, що хотіли сказати. Це зворушило кожного. Може сподобатись або ні, але цей виступ не може залишити байдужим нікого", - зауважив Григорій Миколайович Чапкіс.

В результаті оцінок суддів пара отримала досить високий бал -  36. 

Зауважимо, що що у прямому ефірі окрім запальних номерів та виступів глядачі традиційно можуть насолоджуватися безперервною трансляцією проєкту, адже під час рекламної паузи на офіційних сторінках "Танців з зірками" та "1+1" у Facebook актор і зірка "Сніданку. Вихідний" Олександр Попов веде прямі ефіри бекстейджу.

Themes
ICO