Ukraine

"Це треш" - Порошенко у суді прокоментував інкриміновану йому справу

Печерський суд почав обирати запобіжний захід Порошенку.

П'ятий президент України Петро Порошенко, виступаючи у Печерському суді Києва, де йому обирають запобіжний захід, назвав інкриміновану йому справу "трешом". 

Про це він сказав під час своєї промови у суді 18 червня.

"Я дуже дякую за такий рівень міжнародної уваги до цього трешу. І треш - це не є неповага до суду. Треш - це є дослівне цитування вашого генерального прокурора Руслана Рябошапки, який на 100% був людиною вашої влади і який чітко наголосив, що все що міститься в цій так званій справі - це є треш. Для українців, які не дуже володіють англійською мовою, я хочу пояснити, треш - це є сміття. І це оцінка генерального прокурора. А місце для сміття - у відрі прибиральниці, а не в українському судді", - заявив Порошенко.

П'ятий президент також заявив, що призначене судове засідання саме на 18 червня є цинічним рішенням. Оскільки через це, як відомо, довелося перенести похорон його батька Олексія, який помер 16 червня. 

"Але Порошенко хабарів не бере, не брав і брати не буде. Я не почув, щоб ви заявили розрекламовану заяву про перенесення засідання. Чи правильно я розумію, що це був фейк?. І друга позиція. Чому я спокійно так на це реагую. Тому що, читаючи "правову галімотью" викладену в цих папірцях, я відчуваю те, що в радянські часи називалося "чувством глубокого удовлетворения". Бо від виборів минуло 14 місяців і 14 місяців, отримуючи рахунком коштів платників податків десятки і десятки тисяч заробітної платні, сотні працівників прокуратури та ДБР займалися виключно Порошенком. І за 14 місяців ви знайшли оці дурниці...", - висловився Петро Порошенко.

Нагадаємо, Петро Порошенко 18 червня заявив, що проти нього відкрили ще одну справу за розпалювання міжрелігійної ворожнечі шляхом отримання Томосу і створення православної церкви України. 

Раніше повідомлялося:

Відео Петру Порошенку оголосили підозру про тиск на посадову особу

Зранку Порошенко прибув до Державного бюро розслідувань. Там його як свідка мали допитати по одному з двох десятків проваджень, де він фігурує. Однак допиту не відбулося, натомість експрезиденту вручили підозру по іншій справі - про незаконне призначення колишнього заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.  

Петру Порошенку оголосили підозру про тиск на посадову особу

Football news:

Lampard on 3-2 with crystal Palace: Chelsea should have killed the intrigue in the match. Willian and Pulisic were excellent
39-year-old belezoglu is the first player in the history of the Turkish championship to score in four decades
Watch your language when you talk about Florence. The poor are also robbed. Fiorentina fans responded to Ribery
Manchester United and Manchester City will compete for Coulibaly and Skrinjara
Juventus and Manchester City are the leaders in the fight for Adam Traore
Pep Guardiola: I Want Messi to stay in Barcelona
Kike Of Setian: Of course, we can win the championship. This is evidenced by facts and mathematics