logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Рекордно висока температура у всьому світі. Липень 2019-го став найспекотнішим місяцем в історії

Через рекордну спеку розміри арктичного і антарктичного льодовиків скоротилися до історичних мінімумів.

Липень 2019 року став найспекотнішим за всю історію 140-річну метеоспостережень – середня температура в липні була на 0,95°С вище середнього показника, зафіксованого в XX столітті.

Про це йдеться у звіті Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA).

Липень 2019 року побив попередній температурний рекорд, встановлений 2016-го року, ставши найспекотнішим місяцем за 1880-2019 рр.

Рекордно високі температурні показники були зареєстровані в різних частинах Північної Америки, південної Азії, південній частині Африки, північній частині Індійського океану і Атлантичного океану, а також в західній і північній частинах Тихого океану.

Згідно зі звітом NOAA, через рекордну спеку розміри арктичного і антарктичного льодовиків скоротилися до історичних мінімумів.

В липні також було зафіксовано рекордно низький рівень арктичного морського льоду – на 19,8% нижче середнього, що перевищило попередній історичний мінімум липня 2012 року.

Водночас у звіті зазначається, що в деяких частинах Скандинавії, а також на заході та сході Росії температура була як мінімум на 2,7 градуси нижче середнього.

Нагадаємо, в липні 2019 року від спеки найбільше постраждали західні країни Євросоюзу, зокрема, Німеччина, Франція, Бельгія, Нідерланди. У цих країнах були встановлені температурні рекорди. Науковці пов'язують спеку в Європі з глобальним потеплінням.

ВідеоКількість комфортних днів скорочується: українці почали відчувати глобальні кліматичні зміни

Червень цьогоріч видався найтепліший за 140 років, липень поки що найдощовитіший за півстоліття, а осінь буде вже в серпні. Примхлива погода б'є по метеозалежних українцях.  

Кількість комфортних днів скорочується: українці почали відчувати глобальні кліматичні зміни
All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO