Ukraine

Рік іспитового терміну отримав кременчужанин за «замінування» будівлі поліції

Чоловік пішов на угоду з прокурором

2 роки іспитового терміну отримав кременчужанин за «замінування» будівлі поліції, повідомляє пресслужба прокуратури області.

Крюківський районний суд Кременчука затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та 50-річним містянином.

У червні чоловік, перебуваючи вдома напідпитку, подзвонив із мобільного телефону на лінію «102» і повідомив про підготовку вибуху будівлі Головного управління Нацполіції в Полтавській області, достовірно знаючи, що інформація є неправдивою.

Вироком суду зловмисник засуджений за ч. 1 ст. 259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, яке загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками) до 2 років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнений від відбування покарання з випробуванням.

Суд врахував, що чоловік раніше не притягувався до кримінальної відповідальності та має на утриманні неповнолітнього сина. Проте, якщо протягом року йому знову захочеться пожартувати, більш поблажливо ставитися до «мінера» не будуть.    

Football news:

Vertonghen, Everton and Waldschmidt moved to Benfica
In 2008, an Asian Leopard was built in Uzbekistan. Even Rivaldo came and paid the team out of his own pocket a year later
Borussia Dortmund can rent Reinier from Real Madrid
Loko fans about support at matches: we Consider it a mistake to remain silent about disagreeing with the management's policy
Ex-Sunderland midfielder Cattermole has finished his career. He did not leave the club even after relegation to the 3rd division
Xavi: Racism, sexism and other forms of discrimination must be eradicated by stopping games
Javier Mascherano: Messi is the main reason why Barcelona can beat any team