Ukraine

Родини Небесної Сотні організували акцію пам'яті до Дня Героя у Львові – відео (Відео)

Вшанування пам'яті Небесної Сотні
Вшанування пам'яті Небесної Сотні 5 канал

Біля портретів зав'язали синьо-жовті стрічки та поставили запалені лампадки

Синьо-жовті стрічки та запалені лампадки – у Львові родини Небесної Сотні організували акцію пам'яті до Дня Героїв, інформує "5 канал".

Прийшли до меморіалу Небесній сотні й волонтери та пересічні містяни. Біля портрета Героїв вони зав'язали синьо-жовті стрічки та поставили запалені лампадки. Таким чином віддали шану загиблим на столичному Майдані Незалежності під час Революції Гідності.

Рідні полеглих вкотре нагадали, що за смерть Небесної Сотні досі ніхто не покараний.

"Це ще один день пам'яті, ще один день вшанування наших героїв, які поклади голову за незалежність нашої держави. За незалежність, за честь і гідність наш син поклав голову. Ми його так виховували все його життя. І він з гідністю виконав те, чого ми його вчили", – говорить Григорій Жаловага, батько загиблого героя Небесної Сотні, Героя України Анатолія Жаловаги.

"Для нас вони герої. І для справжніх, щирих тих українців теж. Люди розуміють, що вони пішли на Майдан не за якісь матеріальні здобутки, чи якісь цінності. А добровільно, за покликом серця. Бо хотіли змінити Україну. Дуже любили її", – каже Наталя Дигдалович, вдова загиблого героя Небесної сотні Андрія Дигдаловича.

Нагадаємо, 23 травня у Львові попрощалися із захисником Луганського аеропорту, якого з 2014-го року вважали зниклим безвісти.

Football news:

Angel Di Maria: I'm Glad I didn't move to Barca in 2017. I am happy at PSG
The wife of a Serbian from galaxy called for shooting rioters
Modric on how Mourinho criticised Ronaldo: Cristiano almost cried at half-time
Giorgio Chiellini: I came close to leaving Juve twice: to Real Madrid in 2010 and to Manchester City in 2011
Herrera on Neymar and Mbappe: PSG don't sell stars, they buy them
Enrique on the 2015 Champions League final: Told the team: the Worst thing that can happen is to be a Juve player in a match against Barca
Gladbach shows how the concepts of Cruyff and Guardiola can be applied