Ukraine

Росія може поставити Ірану вдосконалену систему супутникового стеження – The Washington Post

Американське видання The Washington Post пише з посиланням на нинішніх та колишніх чиновників США та на Близькому Сході, що Росія готується поставити Ірану вдосконалену супутникову систему, яка може сприяти розвідувальній діяльності Тегерана в регіоні та за його межами.

У повідомленні зазначається, що російський супутник Kanopus-V та його камера з високою роздільною здатністю можуть бути запущені за кілька місяців.

The Washington Post інформує, що російське МЗС не відповіло на запит електронною поштою щодо цих повідомлень.

Військові Ірану прагнуть мати ефективний військовий розвідувальний апарат. Зокрема, іранський супутник Noor-1 торік успішно вийшов на орбіту, але від планів придбання російських супутників стеження Тегеран не відмовляється.

Російський Kanopus-V розглядається як цивільний інструмент, вказує The Washington Post, проте цитовані високопосадовці стверджують, що представники іранського Корпусу вартових ісламської революції брали участь у поїздках для переговорів про придбання супутникової системи.

Ці новини оприлюднені на тлі напружених переговорів щодо повноцінного відновлення угоди 2015 року про стримування ядерної програми Ірану та підготовки до діалогу президентів США Джо Байдена та Росії Володимира Путіна в Женеві 16 червня. Байден розпочав своє європейське турне з попередження про вплив Росії та діяльність Москви, яку Вашингтон розглядає як загрозу міжнародному порядку та безпеці.

Football news:

Chiesa Ob 1-0 with Wales: We proved that every Italian player can perform successfully
Denmark has an unusual coach-philosopher: he turned children's football around, looked for the principles of the national team with the former prime Minister
Football has become uninteresting. 60% of the time, players roll the ball in their own half. Honorary President of the Russian Federation Vyacheslav Koloskov shared his opinion about the entertainment of Euro 2020
Coach of Finland before Belgium: We can even take the first place in the group. Just fantastic
Atalanta can offer 20 million euros to Bologna for the defender of the Japanese national team Tomiyasu
De Bruyne, Eden Hazard and Witzel will start against Finland, Thorgan Hazard will not play due to injury
Chalhanoglu on Euro exit: Turkey has a young team, it will progress