Ukraine

Росія намагається дискредитувати найвищих чиновників України, - ГУР Міноборони

ГУР звинуватила Росію у спробі дискредитувати чиновників України Фото з відкритих джерел

У розвідці заявили, що дискредитація відбувається через критику дій української влади

Українська розвідка заявила, що Росія розпочала кампанію з дискредитації найвищих державних та військових чиновників України. Про це йдеться у повідомленні ГУР Міністерства оборони. 

Як зазначається, Кремль таким чином намагається викликати в українців недовіру до вищих посадових осіб держави та дискредитувати їхню діяльність. За даними українських розвідників, для цього використовуються засоби масової інформації, журналісти та агенти впливу. 

Зокрема, під дискредитацією мається на увазі критика керівництва України, органів влади щодо вирішення нагальних соціальних та економічних проблем, у тому числі пов’язаних з епідемією коронавірусу. 

"Усе це відбувається на фоні цілеспрямованих зусиль Верховного Головнокомандувача ЗС України, Міністерства оборони України та воєнної розвідки України на шляху підвищення ефективності дій з відбиття російської збройної агресії та впровадження системних реформ із набуття нових спроможностей вітчизняного війська за стандартами НАТО", - пояснили у ГУР. 

Нагадаємо, раніше Служба зовнішньої розвідки України назвала головні загрози для країни. Серед основних небезпек - збройний конфлікт, релігійні розбіжності та економічні загрози. 

Football news:

Pogba's time at Manchester United is running out again. The club did not buy a top player, but a beautiful story for social networks, Paul lost the battle for influence to Brun
Roma made an extra substitution in the Italian Cup match. The club faces a technical defeat
The Premier League is investigating the transfer of Snodgrass to West Brom. West Ham banned him from playing against them at the sale
Football has broken into Fortnite. The game will host the Pele Cup, add the uniforms of Man City, Juventus and Milan, and a legendary celebration
Shalimov about Miranchuk: Atalanta is an ideal team for him. Don't go anywhere
Agent about Wendel in Zenit: A risky deal, may not be justified
Shevchenko about Ukraine at Euro 2020: Goal-minimum-exit from the group