Ukraine

Росія підтримала план врегулювання на Донбасі авторства бойовиків

Представник РФ у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання на Донбасі Олексій Дмитрієвський заявив, що Росія підтримує план дій в регіоні, який запропонували бойовики. В українській делегації вказали, що таким чином росіяни визнали себе стороною конфлікту.

Про це повідомляє українська делегація в ТКГ. Зі свого боку українська сторона попросила російських представників підтвердити це рішення у письмовому вигляді до  засідання ТКГ на загальному рівні 25 листопада. Тепер делегація очікує на відповідь. Як вказав речник української делегації в ТКГ Олексій Арестович, підтримка росіянами запропонованого бойовиками плану щодо Донбасу є фактичним визнанням РФ безпосередньої участі у війні на Донбасі.

Свій план дій так звані «Л/ДНР» запропонували у жовтні, та вимагають, що його затвердила Верховна Рада України. Він складається з 15 пунктів, які зокрема передбачають зміни в Конституції для того, щоб закріпити в окремих районах Донецької та Луганської областей особливе самоврядування до 2050 року. Будь-які зміни щодо статусу цих районів бойовики хочуть вносити лише після референдуму, який можна провести між 2045-2049 роками. Крім того, вимагають провести місцеві вибори за 5 місяців після затвердження плану в Раді.

Також політична підгрупа ТКГ обговорила «План дій» щодо Донбасу очільника української делегації Леоніда Кравчука.

Раніше окупанти «ДНР» розкритикували український план повернення Донбасу.

Заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко прокоментував можливість повернення Україні окупованого Донбасу. У міністерстві вважають, що Росія продовжить відволікати увагу від окупованого Криму і далі.

Обраний президент Молдови Майя Санду стверджує, що «м’який підхід» в переговорах про придністровське врегулювання не дав результату. Тому це не дозволило вирішити конфлікт навіть протягом 28 років.

Проведення місцевих виборів на тимчасово окупованій частині Донбасу за російскою схемою «спочатку вибори, потім контроль над кордоном» неможливо. Про це заявив голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук.

На окупованому Донбасі працюють так звані рекрути з Росії, які пропонують гірникам роботу. Їх звуть на шахти в Кемеровську і Ростовську області, Хабаровський край.

Кремль і російський президент можуть спробувати провести переговори з новою адміністрацією США з приводу окупованого Криму і війни на Донбасі. Путін боїться здатися слабким в «донбаський питанні» і втратити підтримку.

Football news:

The pavement on the outputs Golovin to replace: Monaco has good results without him
Mourinho on stability: Take a look at Manchester United. Leading in the Premier League, but already relegated from the Champions League and the League Cup
Stefano Pioli: Ibra is ready to play with Cagliari. A number of players are missing, but Milan will redouble their efforts
Football players can't refuse hugs. We watched all 10 celebrations of the Premier League tour, the ban was observed only by Leicester
Mandzukic will earn 1.8 million euros in Milan in 6 months. The contract will be extended for a year when entering the Champions League
Rummenigge on Guardiola: I will always remember what he said about leaving Bayern. We both cried
Jose Mourinho: I Ntombela was injured the injury, the responsibility on him. He has changed and we are delighted