logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Росія пообіцяла Венесуелі допомогти "захиститися" від США

КИЇВ. 16 серпня. УНН. Міністр оборони Російської Федерації Сергій Шойгу заявив, що Росія допоможе Венесуелі "захиститися" від спроб США змінити владу в цій південноамериканській країні. Про це повідомляє УНН з посиланням на DW.

Під час зустрічі голова венесуельського міноборони Володимир Падріні Лопес та міністр оборони РФ Сергій Шойгу обговорили питання військово-технічного співробітництва та підписали угоду про взаємні візити військових кораблів до портів обох країн.

"Москва знову застерегла Вашингтон від втручання у внутрішні справи Венесуели. На думку Шойгу, мета тиску США на офіційний Каракас - дестабілізувати ситуацію", - йдеться в повідомленні.

США своєю чергою різко розкритикували присутність російських військових експертів в Венесуелі. У липні голова Південного командування збройних сил США адмірал Крейг Фоллер повідомив про значну військову присутність Росії в Венесуелі. За його словами, представники Москви серед іншого підтримують роботу російської військової техніки.

Нагадаємо, лідер опозиції Венесуели Хуан Гуайдо звинуватив владу в перешкоджанні вирішенню внутрішньополітичної кризи.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO