logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Російські бойовики обстріляли безпілотник ОБСЄ під Луганськом

Спостерігачі встигли посадити дрон в безпечному місці.

Російські найманці під окупованим Луганськом обстріляли безпілотник місії ОБСЄ малого радіуса.

Про це повідомили у звіті Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ від 13 липня.

Зазначається, що під час польоту дрона СММ приблизно за 4 км на південний захід від н. п. Металіст (непідконтрольний урядові, 7 км на північний захід від Луганська) спостерігачі чули 20 пострілів зі стрілецької зброї на відстані приблизно 1-1,5 км на північ від своєї позиції. За їхньою оцінкою, постріли були здійснені в напрямку БПЛА, який пролітав приблизно за 1 км на північ.

Безпілотник все ж вдалося приземлити в безпечній зоні.

"Згідно з аналізом даних повітряного спостереження, отриманих за допомогою цього апарата, був зафіксований чоловік, який націлив автомат на БПЛА", - повідомили в місії.

Крім того, в трьох випадках, виконуючи політ над н. п. Макіївка (непідконтрольний урядові, 12 км на північний схід від Донецька), безпілотник СММ малого радіуса зазнавав дії перешкод сигналу GPS (за оцінкою, імовірно внаслідок глушіння).

Нагадаємо, протягом 13 липня на Донбасі бойовики 15 разів обстріляли позиції підрозділів Об'єднаних сил, 4 рази застосувавши озброєння, заборонене Мінськими домовленостями.

ВідеоПарламентська асамблея ОБСЄ визнала захоплених Росією українських моряків військовополоненими

У своїй резолюції вона засудила неспровоковану агресію Росії проти 24 українських військових та рекомендує державам-членам ОБСЄ зробити все можливе для звільнення військовополонених моряків. А от Москву закликає принаймні надавати їм всю необхідну медичну, юридичну та консульську допомогу, як того вимагають міжнародні норми, зокрема, й Женевські конвенції, що регулюють права військовополонених.    

Парламентська асамблея ОБСЄ визнала захоплених Росією українських моряків військовополоненими
All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO