Ukraine

Російські хакери атакували низку лікарень у США: розслідування ФБР

Спецслужби Сполучених Штатів заявили про численні кібератаки російських хакерів на госпіталі країни, метою яких було отримання викупу. Аналогічні напади раніше були здійснені на британські медзаклади у травні 2017 року.

Як зазначає The New York Times, завдяки спільному розслідуванню ФБР, Агентства з питань кібербезпеки та безпеки інфраструктури (CISA) та Міністерства охорони здоров'я та соціальних служб США вдалося отримати інформацію, яка підтверджує той факт, що головною ціллю хакерів була система охорони здоров'я США.

Деталі розслідування

Зазначається, що російські хакери, які нападають на лікарні, базуються у Москві і Санкт-Петербурзі. При цьому у них є список з 400 медцентрів, які вони планують зламати. Наразі їм вдалося проникнути лише в 30 установ зі списку.

Спеціалісти виявили, що хакери використовували програму-вимагач Ryuk з метою викрадення даних та порушення роботи медичних служб. При цьому вірусне програмне забезпечення, як правило, шифрує вміст комп’ютерів і вимагає викуп, щоб повернути доступ до даних.

Влада США наголошує, що хакерські атаки стають ще більш небезпечними на тлі другої хвилі коронавірусу, а також у зв'язку з майбутніми президентськими виборами в США.

Football news:

Steve McManaman: Real Madrid are an aging team. They need new players if they want to reach their previous heights
ISCO could move to Sevilla in January. Lopetegui is personally Interested
Bilyaletdinov about the Champions League: Loco can leave the group. Unmotivated Bayern can be beaten in the 6th round
Zlatan Ibrahimovic: I Thought about retiring, but I wanted to change the mentality of Milan
Vasco da Gama sports Director: Balotelli will be like Maradona for us
Real Madrid won't buy Mbappe in the summer of 2021 due to the crisis (Le Parisien)
Ibra scores in 39, Buffon drags in 42, Ronaldo has no plans to finish. Is football really getting old?