Ukraine

Розваги на карантині: сім'я повторила знамениту заставку Сімпсонів (відео)

Карантин через коронавірус ввели у багатьох країнах, тож люди намагаються розважатись у своїх домівках. Поки хтось займається вивченням нових мов або переглядом серіалів, то цілі родини демонструють свою креативність. Приміром, це подружжя зняло "реальну" заставу "Сімпсонів"!

Сімейство Сазерлендів не збирається нудьгувати під час самоізоляції, тому повторила відому заставку з анімаційного серіалу "Сімпсони". Звісно ж, тема карантину також тут є. На початку відео "Барт" пише на дошці "я практикуватиму соціальну дистанцію", а також катається майже пустим містом. "Мардж" не дозволяє касиру взяти "Меггі" на руки, і між собою родина не вітається улюбленим "дай п'ять".

"Нашим дітям стало нудно після чотирьох тижнів самоізоляції. Я і моя дружина розчистили підвал та намагались вигадати, що робити з костюмами Сімпсонів на Хелловін. Одна проблема вирішила іншу ось результат", відзначив креативний татусь від відео.

Football news:

In the NPL, the coronavirus was detected in 4 people from three clubs. We conducted 1,008 tests
Chelsea wants to buy a midfielder Barahma. Brentford asks for 40 million euros for the Algerian
Bayer is ready to sell Bale for 50 million euros. The winger is Interesting to Manchester City
The parade of Fales in the Bundesliga continues: now the goalkeeper of Hertha has thrown himself ridiculously. I hit it with my face, I hit it with my hands
Holand was injured in the game against Bayern after a collision with referee Stiller
The Fan ID for entering Russia for Euro 2020 matches has been cancelled due to the postponement of the tournament
Neymar is against a pay cut at PSG. Perhaps this is due to the desire to leave for Barcelona