Ukraine

Розвідка США розцінила дії українського нардепа як втручання Росії в американські вибори

Зеленський виступив з публічною заявою, що Україна не причетна до втручання у вибори в США.

Розвідка США переконана, що Російська Федерація втручається в американські президентські вибори за допомогою дій народного депутата України Андрія Деркача. Він – позафракційний, раніше був членом Партії регіонів.

Розвідка, зокрема, зазначає, що нардеп намагається дискредитувати кандидата в президенти США від Демократичної партії Джо Байдена. Ідеться про так звані "плівки Деркача", на яких записані ніби голоси тодішнього президента України Петра Порошенка та тодішнього віцепрезидента США Джо Байдена.

Про це йдеться в заяві голови контррозвідки США Вільяма Еваніни.

"Ми оцінюємо, що Росія використовує цілу низку заходів, щоб у першу чергу очорнити колишнього віцепрезидента Байдена і те, що вона сприймає як антиросійський "істеблішмент". Це узгоджується з публічною критикою Москви на його адресу, коли він був віцепрезидентом, за його роль у політиці адміністрації Обами щодо України і підтримку антипутінської опозиції всередині Росії. Наприклад, проросійський український парламентарій Андрій Деркач поширює заяви про корупцію – зокрема за допомогою оприлюднення давніх телефонних переговорів – щоб дискредитувати кандидатуру колишнього віцепрезидента Байдена і Демократичну партію. Деякі пов'язані з Кремлем особистості також прагнуть звеличити кандидатуру президента Трампа в соціальних мережах і на російському телебаченні", - ідеться в заяві, яку цитує "Українська правда".

Нагадаємо:

Відео Чим записи розмови Путіна і Порошенка можуть зашкодити усій державі

Українці цього тижня аналізували ледь не по звуках: невже і справді так приязно розмовляв Петро Порошенко з Володимиром Путіним ще у 2015 році. Записи розмови оприлюднив ексрегіонал Андрій Деркач. А от чому так багато сумнівів і чим це може зашкодити усій державі – у сюжеті.  

Чим записи розмови Путіна і Порошенка можуть зашкодити усій державі

Football news:

What kind of goalkeeper did Chelsea take? Edouard Mendy was out of work 6 years ago, impressed the Czech and will replace Kepu
Solskjaer on Manchester United signing only van de Beek: You show disrespect to Donny, he's a top player
Milan want to sign striker Bude-Glimt Hauge. He scored them in the Europa League on Thursday
Rivaldo: Barcelona will not be easy without Suarez's goals
Munir from Seville was forced by FIFA to rewrite the rules. Now players can change the national team
Lampard will talk to Kepa and Caballero after signing Mendy
Ralf Rangnick: Havertz - Cruyff of the present day. I don't see any weaknesses in his game