Ukraine

Сьогодні Всесвітній день без автомобіля

КИЇВ. 22 вересня. УНН. Сьогодні, 22 вересня, відзначається Car-Free Days – Всесвітній день без автомобіля, повідомляє УНН.

Вперше цей день відзначили у Франції у 1998 році, коли в низці міст було припинено автомобільний рух. Пізніше день без авто почали проводити інші міста та країни. Однак це символічне свято не набуло певної формалізації, адже рішення про його відзначення ухвалює місцева влада. Часто в цей день забороняється в’їжджати на особистому авто до центрів міст чи селищ, рекомендується користуватися громадським транспортом або велосипедом.

Мета такого заходу – привернути увагу до проблеми забруднення атмосферного повітря транспортними засобами, знизити рівень концентрації вихлопних газів у міському повітрі, зменшити шумове навантаження, сприяти розвиткові альтернативних видів пересування.

В Україні цей день також відзначається з ініціатив місцевої влади. Зокрема, влада столиці також закликала мешканців та гостей Києва 22 вересня користуватися велосипедами та громадським транспортом.

Football news:

An unfortunate statement about joining an imaginary tournament. La Liga President on Bartomeu's words about the European Premier League
Benzema scored the club's 30th goal in the Champions League. Only Messi, Ronaldo and Raul managed it
Miranchuk and Krykhovyak are the best Loko players in the match against Bayern according to Bild, CHorluka and Murilo are the worst
Salzburg coach about the Champions League: we deserved more than one point in two games
With Lukaku, it is useless to play in a power struggle. Shakhtar defender Bondar on the Inter forward
Ivanov will serve the match OF AZ-Rijeka in the Europa League. Rotor appealed his refereeing in the game with Loko
Gasperini on Ajax: it's not easy for everyone Against them. Atalanta made a great comeback