logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Санта Дімопулос показала своє сексі-фото на 37-му тижні вагітності

Знаменитість також поділилася з фанами, що боїться народжувати.

Ексучасниця гурту "ВІА Гра" Санта Дімопулос, яка у купальнику показала 19 кілограмів, які набрала за час вагітності, навіть у цікавому стані дуже сексуальна.

Що наполегливо демонструє у своєму Instagram. Так, знаменитість поділилася з підписниками фотоблогу кадром з фотосесії, де постає на 37-му тижні вагітності. На фото Санта позує у спідньому та білій сорочці-топі.

"Фотосесія у 37 тижнів – це як усвідомлене самогубство. Але Христина Снігерьова зробила все майстерно і швидко, так що я цілком собі жива і здорова", - підписала фото Санта.

Разом з тим зірка вирішила відповісти на запитання фоловерів у сторіс. Тако от Дімопулос чесно зізналася шанувальникам, що боїться народжувати.

Нагадаємо, не так давно Санта Дімопулос на останніх тижнях вагітності приміряла обтислу сукню. Співачка відвідала театр у Монте-Карло.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO