Ukraine

СБУ зацікавилася інтерв'ю Гордона із Гіркіним.

Служба безпеки України заявила, що детально проаналізує інтерв'ю, котре скандальний український журналіст Дмитро Гордон узяв у воєнного злочинця Ігоря Гіркіна й спробує використати його у доказовій базі в розслідуванні.

Про це йдеться в коментарі СБУ. 

"Служба безпеки України повідомляє, що проведення інтерв’ю з Наталією Поклонською та Ігорем Гіркіним (Стрєлковим) є ініціативою журналіста Дмитра Гордона. Між тим, вся інформація, озвучена в цих інтерв’ю, вже детально аналізується співробітниками служби на предмет її використання, як додаткових доказів захоплення Російською Федерацію території України та фактичного розв’язання війни на сході нашої держави", – йдеться у повідомленні.

Водночас, СБУ не висловлює претензій до самого Гордона.

18 травня на ютюб-каналі "Гордон" вийшло кількагодинне інтерв'ю з російським офіцером Ігорем гіркіним (прізвисько "Стрєлков"), який брав участь у операції "русская вєсна" в Криму, керував захопленням Слов'янська й формував першими бандитськими угрупуваннями на Донбасі. Раніше Гіркін зізнавався у вбивствах українських військовиків. Він є одним із чотирьох обвинувачених, котрим прокуратура Нідерландів офіційно інкримінує збиття літака рейсу MH17.

Іще раніше Дмитро Гордон узяв інтерв'ю в очільниці прокуратури кримської окупаційної адміністрації Наталії Поклонської.

Увечері в понеділок під редакцією "Гордона" зібралася акція протесту через інтерв'ю з колишнім ватажком бойовиків. Дмитро Гордон назвав ці акції "незаконними". "Відповідальність на кожному з вас", – пригрозив він.

Гордон стверджує, що його інтерв'ю з учасниками російської агресії проти України проходили "у співдружності" з українськими спецслужбами. "Ці інтерв'ю ніколи до цього ніхто не робив і ніколи ніхто в Україні не опитував ні Наталію Поклонську, ні Ігоря Гіркіна щодо зради і злочинів, які були скоєні за участю цих людей на території України", – хвалиться Дмитро. Він стверджує, що флешки зі записами "вже в Гаазі".


Football news:

Klopp on Henderson's injury: I don't know for sure yet, something's wrong with my knee. All we know is that it's not a small thing
Pavlyuchenko is seventh in the ranking of Tottenham's best forwards in the 21st century. Kane is the first (Squawka)
Manchester City made 93.7% of accurate passes in the match against Newcastle. This is an APL record
Ole Gunnar Solskjaer: 16 games unbeaten give confidence, but it is not something that Manchester United should aspire to
Havertz wants to go to Chelsea, he likes the project. Werner persuades him to go
Real Madrid has received almost 250 million euros from sales of Academy students over the past 4 years
Manchester United have started negotiations with Raiola to extend Pogba's contract