Ukraine

Segway випустила безпечний дитячий електросамокат Ninebot E8

В асортименті Segway десятки різних пристроїв, від гіроскутеров і моноколіс до невеликих картів. Нещодавно компанія представила новий електричний самокат, зроблений з авіаційного алюмінію. Новинка гарантує високий рівень безпеки, адже вона розроблена спеціально для дітей.

Ninebot E8 призначається тільки для дітей, а заявлена ​​максимальне навантаження складає 50 кілограм, повідомляє gizmochina.

Пристрій виготовлений з авіаційного алюмінію, завдяки чому важить всього 8 кг. Зона для ніг знаходиться на достатній висоті від землі (10 сантиметрів), що робить самокат стійким і простим у керуванні. Кермо трохи нахилене вперед, а ручки покриті м'якими матеріалами, що забезпечують надійний хват.


Дитячий електросамокат Ninebot E8

У продаж надійдуть декілька версій, в тому числі повністю електрична з мотором потужністю 130 Вт. Ninebot E8 комплектується акумулятором з захистом від перезарядки, перегріву і короткого замикання. Від одного заряду самокат може проїхати до 10 кілометрів з максимальною швидкістю 14 км/год. Є також спеціальний режим зниженої потужності, в якому швидкість складає 3 км/год.

Ninebot E8 отримав складану конструкцію, що спрощує його транспортування. Шини виготовлені з високо-еластичної ґуми яка не містить повітря, щоб повністю виключити проколи. Протектор призначений для поліпшення зчеплення з дорогою. На місці фар знаходяться світловідбивачі. Ще електросамокат оснащений трьома гальмівними системами – гальмом для відновлення енергії EBS, гальмом заднього крила та ручником. Точної інформації про ціну поки немає.

Football news:

Muller before Barca: anything can happen in a match of this level
Mammana about moving to Sochi: I will Try to achieve a lot with this great club
Chakyr should not have counted Langle's goal. Ex-referee Andujar Oliver on the Barcelona-Napoli match
Lampard on Chelsea's challenge for the new season: we Don't want to limit ourselves to fighting for the top 4
Lewandowski scored his 66th goal in the Champions League and moved to 4th place, ahead of Benzema. To Raul's 5 goals
Barcelona and Bayern have won the Champions League 10 times. 6 other participants of the 1/4 final of 0 cups
Gennaro Gattuso: Napoli fell asleep for half an hour and gave Barca victory. We dominated and hit more often