Ukraine

Сенатори закликали Байдена ввести санкції проти "Північного потоку-2" – Голос Америки

Американські сенатори від республіканської партії закликали президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена запровадити нові санкції. Їх потрібно ввести проти учасників газотранспортного проєкту "Північний потік-2".

У листі, адресованому адміністрації, законодавці зауважили, що запропоновані 19 лютого Держдепартаментом США санкції проти "Північного потоку-2" є не достатньо сильними.

Цей проєкт робить союзників та партнерів у Європі вразливішими до тиску Москви. Про це заявив один із підписантів листа.

Доповідь адміністрації Байдена

Адміністрація Джо Байдена оприлюднила доповідь "Тимчасове стратегічне керівництво у сфері національної безпеки". Вона містить пріоритети нової адміністрації всередині країни і за кордоном.

Документ приділяє особливу увагу Китаю, про якого мовиться як про єдиного конкурента, потенційно здатного об'єднати свою економічну, дипломатичну, військову і технологічну міць для довготривалого виклику стабільній і відкритій міжнародній системі.

В Україні процвітає корупція

Україна за рівнем дотримання свобод залишається частково вільною: реформи гальмуються, а корупція процвітає. Про це мовиться у новому звіті міжнародної правозахисної організації Freedom House.

Дивіться повний випуск "Голос Америки" на 24 каналі:

Football news:

Barcelona does not withdraw from the Super League: That would be a historic mistake. We need a deep analysis
Brad Friedel: Football is a religion in England, and the American owners do not fully understand this
Florentino Perez: Without the Super League, the transfers of Mbappe and Holand are impossible. And not just for Real Madrid
The owner of Bordeaux has stated that he no longer wants to finance the club
The submarine can change the regulations. Clubs want to be excluded from the tournament for a new attempt to create a Super League
Germany and Brazil will play in the same group at the Olympic football tournament
Everton captain on Super League: I'm glad that this nonsense was canceled after the outrage of people. The big six players are not to blame