logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Щойно призначена очільниця інформмовлення каналу для окупованих Криму і Донбасу відмовилась від посади

Трибушна пояснила причину своєї відмови "різницею бачення реалізації проєкту".

Колишня головна редакторка "24 каналу" Олена Трибушна відмовилася керувати інформаційним мовленням телеканалу для окупованих територій України. 

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Друзі, хочу повідомити, що я не буду брати участь в проєкті мовлення на окуповані території. Я вірю в ідею міністра Володимира Бородянського повернути уми і серця жителів окупованих територій за допомогою українського ТБ і в ту концепцію, яку ми обговорювали. Але в перші ж тижні стало зрозуміло, що з іншими новими керівниками проєкту ми занадто по-різному бачимо процес його реалізації", - заявила вона.

Водночас Трибушна відмовилася розповідати подробиці "з етичних міркувань".

Друзья, хочу сообщить, что я не буду принимать участие в проекте вещания на оккупированные территории. Я по-прежнему...

Опубликовано Еленой Трибушной Среда, 22 января 2020 г.

Нагадаємо, раніше міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський розповідав, що новий телеканал для окупованих Криму та Донбасу розпочне своє мовлення у середині лютого. Він мовитиме двома мовами - українською та російською. Міністр уточнив, що вже відбулося тестування сигналу - він може охопити до 80% окупованих територій.

Themes
ICO