Ukraine

Шлях до НАТО: Іонова пояснила, чому Захід сприймає заяви Зеленського як "білий шум" (Відео)

Марія Іонова
Марія Іонова eurosolidarity.org

Зокрема, треба системно працювати в рамках "Україна – США", наголошує нардепка

Зеленський робить правильні заяви, але поки не буде повернення до продовження реформ, західний істеблішмент сприйматиме месержі українського президента як "білий шум", вважає нардепка від "Європейської Солідарності". Таку думку вона висловила у студії ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі".

Зокрема, вона повідомила, що хоча Україну й не запросили на найближчий саміт НАТО через його специфічний формат, раніше були інші зустрічі членів Альянсу, які Київ, попри всі свої можливості, проігнорував.

"Коли ми говоримо про червневий саміт (саміт НАТО, запланований на 14 червня – ред.) – так, там будуть союзники. Але були такі формати самітів НАТО, наприклад, у грудні 2019 року, коли міг бути присутній президент України. Але, на жаль, він навіть не намагався. Немає посла при НАТО, немає навіть військового представника. Тобто хто зараз вестиме переговори?", каже нардепка.

"Повертаючись до ПДЧ і до членства в НАТО: важливо робити конкретні дії. Треба повернутися до продовження реформ, нам треба наступальну зовнішню політику – і тут мають працювати всі інституції. Не тільки Офіс Президента, МЗС, уряд, але й парламент. Будучи в опозиції до влади, ми точно не в опозиції до національних інтересів нашої країни. Говоримо до наших партнерів: зробіть усе можливе, щоб Україна була присутня на саміті в червні-місяці", наголосила Марія Іонова.

Вона зазначила, що треба системно працювати в рамках "Україна – США", кожен день працювати над зміцненням обороноздатності України.

"Тоді й наші партнери побачать, що влада серйозна щодо своїх намірів отримання ПДЧ і членства", підсумувала політикиня.

Дивіться повний випуск ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі":

Football news:

Barcelona will sell 19-year-old winger de la Fuente to Marseille for 3.5 million euros
Wales defender Gunter: I don't know when the Euro will end for us, otherwise I would be rich
Chiesa Ob 1-0 with Wales: We proved that every Italian player can perform successfully
Denmark has an unusual coach-philosopher: he turned children's football around, looked for the principles of the national team with the former prime Minister
Football has become uninteresting. 60% of the time, players roll the ball in their own half. Honorary President of the Russian Federation Vyacheslav Koloskov shared his opinion about the entertainment of Euro 2020
Coach of Finland before Belgium: We can even take the first place in the group. Just fantastic
Atalanta can offer 20 million euros to Bologna for the defender of the Japanese national team Tomiyasu