Цими днями в Мукачеві не стихають розмови про скандальний продаж нерухомості у місті. Зокрема, будівлі ММКП Мукачівводоканал на площі Кирила і Мефодія, 7, а також майновий комплекс по вулиці братів Шерегіїв, 11 А.

Під час продажу ММКП Мукачівводоканал допустили грубу помилку

Найбільш цікаво те, що обидва об’єкти за два тижні придбав 22-річний хлопець із Свалявського району Василь Лемак. Обійшлись дві будівлі молодому мільйонеру обійшлись всього в 10,5 мільйонів гривень. Хоча спочатку тільки будівлю ММКП Мукачівводоканал планували продати за 10 мільйонів.

Та, виявляється, місцеві чиновники допустили грубу помилку під час продажу. Сьогодні, 14 січня, Мукачівська міська рада опубліковала протокол електронного аукціону об’єкту за адресою Мукачево, площа Кирила і Мефодія, 7, який сформований системою 07.01.2020 року та запропонований на підписання сторонам. 13.01.2020 року протокол підписаний переможцем.

22-річний хлопець придбав дві будівлі у Мукачеві за понад 10 мільйонів

Як розповів мукачівський активіст та юрист Павло Мельник, статтею 64 Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, переможець електронного аукціону підписує протокол про результати електронного аукціону та надає його оператору електронного майданчика, через якого ним подано цінову пропозицію, протягом трьох робочих днів із дня, наступного за днем його формування електронною торговою системою.

"Торги відбулися 07.01.2020 року. Робочими днями були 08.01, 09.01., 10.01. і 11.01.2020 року. Протокол переможцем підписано аж через 5 робочих днів, – зауважив Павло Мельник. – Статтею 67, якщо переможець електронного аукціону не підписав такий протокол у встановлені строки, орган приватизації складає та завантажує відповідний акт в електронну торгову систему".

Зазначений акт відсутній у електронній системі. "Більше того, міською радою затверджений протокол ще до підписання його переможцем. Це вказує на прямі корупційні зв’язки міської ради та позадоговірні відносини", – підсумував юрист.