Ukraine

Скільки флагманських смартфонів можна купити замість iPhone Xs Max

Скільки флагманських смартфонів можна купити замість iPhone Xs Max

Майже одразу після презентації нового флагманського смартфона від Apple iPhone Xs Max, з’явилась його ціна в Україні. У нас базова версія нового iPhone з 64 ГБ вбудованої пам’яті, вірогідно, буде коштувати 44 999 гривень.

Техно 24 вирішив порівняти, скільки флагманських смартфонів більш бюджетних брендів можна купити за ціну одного iPhone Xs Max.

Так, зараз модель Huawei P20 Pro з 6 ГБ оперативної та 128 ГБ флеш-пам’яті можна придбати в Україні за 24 999 гривень. Тобто замість нового iPhone можна придбати майже два китайські флагмани. Головною фішкою Huawei P20 Pro стала потрійна камера, завдяки якій смартфон неодноразово потрапляв у рейтинги телефонів з найкращою на ринку камерою. Окрім того, Європейська асоціація EISA саме це пристрій назвала найкращим смартфоном 2018 року.

За цю суму також можна придбати майже три ігрові смартфони від Xiaomi – Black Shark з 6 ГБ оперативки та 64 ГБ вбудованої пам’яті. В Україні така модель коштує 15 999 гривень. Цей смартфон кілька місяців поспіль очолює рейтинг найпотужніших смартфонів, що готує бенчмарк AnTuTu.

Майже три базові моделі Smartisan Nut R1 теж можна придбати за гроші, які просять за новий iPhone Xs Max. Smartisan Nut R1 – це китайський смартфон, який у топовій конфігурації отримав терабайт вбудованого сховища. Щоправда, ми для порівняння використовуємо базову версію (як і iPhone Xs Max) зі співвідношенням 6/64 ГБ. Саме така модель оцінена у 540 доларів (15 100 гривень). Наразі цей смартфон не з’явився на українському ринку.

Ще один китайський флагман від компанії Oppo – R17 (8/128 ГБ) коштує 509 доларів (14 200 гривень). Ця модель також поки не представлена на українському ринку.

Ще один флагман від Xiaomi – Mi 8 (6/64 ГБ) в Україні коштує 14 999 гривень. Тобто за один iPhone Xs Max ми отримаємо майже 3 таких смартфони.

Які смартфони можна купити замість iPhone Xs Max

OnePlus 6, який називають "вбивцею флагманів", у модифікації 6/64 ГБ в Україні коштує 14 499 гривень. Тобто замість iPhone можна отримати 3 ці флагмани.

Свіжі флагмани від Meizu – 16th у модифікації 6/64 ГБ у нас коштують 12 999 гривень. Це у 3,5 разів менше, ніж коштує один флагман від Apple.

Ну і найбюждентіший флагманський смартфон Xiaomi Pocophone F1 (6/64 ГБ), який вже незабаром з’явиться в Україні, можна попередньо замовити за 10 999 гривень. Тож заміть iPhone Xs Max можна купити одразу 4 Poco F1.

Football news:

Aston Villa coach on Manchester United penalty: A shameful decision
Paul Pogba: Winning the Europa League and the FA Cup are two of Manchester United's goals for this season
Manchester United's first ever Premier League win 4 consecutive games with a difference at least 3 goals
Brunu has scored 7 (4+3) points in his last 3 games for Manchester United
UEFA postponed the introduction of var in the group stage of the Europa League until the 2021/22 season
Mourinho on the match with Bournemouth: Everyone knows that there was a penalty in favor of Tottenham. Everything
Pogba scored for Manchester United for the first time in the season