Ukraine

Скільки повинен тривати ідеальний секс: експерт здивувала поясненням (18+)

Одна із найвідоміших британських секс-експертів вирішила розповісти, скільки ж має тривати нормальний секс. І це зовсім не так довго, як ви думаєте.

Не залежно від того, чи задовільняє вас ваше життя чи ні, але є певні питання, які цікавлять всіх. Серед таких і тривалість звичайного інтиму: чи годину, чи 20 хвилин чи взагалі достатньо і 5 хвилин?

Секс-експерт з Великобританії Джесс Вайлд в інтерв'ю Daily Star вирішила розставити всі крапки на і в цій темі.

Скільки повинен тривати ідеальний секс: експерт здивувала поясненням (18+) - фото 437444

Скільки повинен тривати секс?

"Не існує чітких правил щодо часу, окрім того, що інтим повинен бути стільки, скільки потрібно, щоб задовольнити обидві сторони. Секс насправді означає все: від поцілунків і до кульмінації, але більшість людей використовують слово "секс" лише для позначення часу із проникненням", – пояснила Вайлд.

Скільки повинен тривати ідеальний секс: експерт здивувала поясненням (18+) - фото 437445

Вона також додала, що, відповідно до цього визначення, еякуляція відбувається приблизно через 5 з половиною хвилин після проникнення.

"Час між першим проникненням та еякуляцією може залежати від кількох факторів: від загального стану здоров'я, чутливості статевих органів, сексуального досвіду до типу стимуляції", - зазначила експерт.

Скільки повинен тривати ідеальний секс: експерт здивувала поясненням (18+) - фото 437446

Джесс Вайлд наголошує, що секс не завжди завершується оргазмом і він має припинятись, коли обоє почуваються задоволеними або хтось цього більше не хоче.

"Важливо пам'ятати, що "довгий секс" не обов'язково "хороший секс", тому чесне спілкування є дуже важливим. Як тільки хтось подумає, що не може чи не хоче продовжувати, то пора це обговорити", – підсумувала вона.

Скільки повинен тривати ідеальний секс: експерт здивувала поясненням (18+) - фото 437448

Football news:

Liverpool have not scored any of their last 87 shots in the Premier League. The team has 4 consecutive matches without goals
Leroy Sane: Pep teaches so that I started to hear the little man in my head
Jamie Carragher: The championship is slipping away from Liverpool. They'll start worrying about getting into the top 4, not the title
Liverpool lost at Anfield for the first time in 69 Premier League games (and Burnley). Klopp's team has yet to score in 2021
Sevilla are Interested in Papu Gomez
Rookie of the Urals Ibrahimi: will Manifest itself in RPL - sparkle everywhere. Good league for pumping
Juventus have signed Switzerland U21 striker Lungoyi and returned him on loan to Lugano for 1.5 years