logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

SkyUp змінив правила перевезення пасажирів та багажу

Загальна вага додаткових предметів не має перевищувати 3 кг, а розміри – 35х20х10 см.
Фото: Юрій Танчин

Фото: Юрій Танчин

SkyUp збільшив норму перевезення ручної поклажі, дозволивши проносити на борт літака чоловічу чи жіночу сумку. Про це повідомляє Avianews.com.

Нові правила запрацюють із 16 січня, після чого мандрівники зможуть брати на борт один основний предмет із вагою 7 кг і розмірами до 55х40х20 см, а також додатково – верхній одяг, папку для паперів, друковані видання, дитяче харчування, парасольку або милицю, чоловічу або жіночу сумку.

Загальна вага додаткових предметів не має перевищувати 3 кг, а розміри – 35х20х10 см. Вага дитячого харчування не має бути більше, ніж 5 кг, а розміри – 35х20х10 см. Раніше для додаткових предметів не було обмежень щодо ваги та об’єму.

Також SkyUp дозволив проносити за плату на борт літака додаткову ручну поклажу вагою до 5 кг і розмірами до 55х40х20 см. Послугу можна оформити лише за 25 євро на сайті й за 40 євро в аеропорту.

Додамо, що SkyUp літає зі Львова до Києва, ХарковаОАЕПрагиТель-Авіва та Парижа, а також виконує чартерні рейси. Згодом SkyUp також літатиме до Барселони, Батумі та Бургаса.

Themes
ICO