logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

"Слуга народу" дала обіцянку щодо міністерства ветеранів — Геращенко

"Слуга народу" дала обіцянку щодо міністерства ветеранів — Геращенко
"Профільне міністерство з питань ветеранів буде збережене". ФОТО: Facebook Ірина Геращенко

Представники фракції "Слуга народу" пообіцяли не ліквідовувати міністерство з питань ветеранів, яке нині очолює екс-депутатка від БПП Ірина Фріз.

Про це у Facebook повідомила депутатка від "Європейської солідарності" Ірина Геращенко.

"З позитиву. На цій зустрічі ми чітко почули від партії влади обіцянку, що профільне міністерство з питань ветеранів буде збережене", — написала вона після зустрічіветеранських рухів з представниками депутатських груп.

На засіданні підготовчої групи 15 серпня депутати вирішили — у новій Верховній Раді буде 23 комітети - на 4 менше, ніж у парламенті попереднього скликання. Окремого комітету з питань ветеранів не буде, утім створять Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Зараз ви читаєте новину «"Слуга народу" дала обіцянку щодо міністерства ветеранів — Геращенко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO