Ukraine

"Слуга народу" робить усе, щоб знищити процес децентралізації – Кудлаєнко (Відео)

Сергій Кудлаєнко
Сергій Кудлаєнко 5 канал

Місцеве самоврядування потребує підтримки, проте закони, які приймає партія влади, свідчать про абсолютно інше, вважає екснардеп

Під час діяльності минулого скликання Верховної Ради було запущено велику кількість процесів децентралізації, і їх треба завершити. Про це зазначив народний депутат VIII скликання та чинний кандидат на посаду міського голови Вінниці від "Європейської Солідарності" Сергій Кудлаєнко. Це він сказав в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі"

"Нинішня влада робить усе для того, щоб ці процеси були знищені, і щоб місцевому самоврядуванню і людям на місцях не дати можливості вирішувати ні адміністративні, ні фінансові проблеми", – зазначив Кудлаєнко.

За словами екснардепа, місцеве самоврядування зараз потребує підтримки. Проте ті закони, які сьогодні приймає у Верховній Раді "Слуга народу", свідчать про абсолютно інше, вважає Кудлаєнко.

"Більше того, ми сьогодні бачимо, що навіть є загроза щодо того, що безвізовий режим може бути скасованим для наших громадян. Це неприпустимі речі", – сказав екснардеп.

Заходячи в місцеві ради, політичні сили в першу чергу повинні дбати про вдосконалення системи місцевого самоврядування: "Щоб менше займатися політикою, більше – конкретними справами", – підсумував Кудлаєнко.

Нагадаємо, у Європейському парламенті заявили про загрозу для безвізового режиму для України через проблемну процедуру відбору очільника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Football news:

La Liga President on Messi's departure: It won't be a drama for us. And his reputation will suffer
Ronaldo is a fan of the UFC. Rooting for Khabib, training with Conor, signed up for all the top fighters
Only Milan have not lost points this season in the top 5 of the European leagues. Aston Villa lost 0:3 in the
🎮 We made a game about Khabib - fight for him and try to fill up Geiji
Tebas about klasiko: the Game of the best teams in the world. The most important match of club football
Leeds forward Bamford scored a hat-trick. He has 6 goals in 6 Premier League games
Moyes on the spectators in the stadiums: People watch matches in cinemas, why can't they do it on the street?