Ukraine

"Слуга" вибачився перед нардепкою з "ЄС" за те, що "торкнувся її руки"

Народний депутат від "Слуги народу" Андрій Мотовиловець приніс вибачення своїй колезі з фракції "Європейська солідарність" Марії Іоновій за те, що 3 липня під час штовханини в Раді "торкнувся її руки".

Джерело: виступ Мотовиловця з трибуни парламенту

Пряма мова: "У п’ятницю сталася прикра подія – під трибуною була штовханина, і я прошу вибачення у Марії Миколаївни Іонової за те, що торкнувся вашої руки. Прошу мене вибачити".

Деталі: Депутат додав, що "досвідчені політики" часто використовують трибуну Ради для політичного тиску і образ, а він не хоче бути таким політиком, тому і вибачається.

На цю заяву відповіла співголова фракції "ЄС" Ірина Геращенко. Вона повідомила, що Іонової наразі немає в залі, але вона дивиться телетрансляцію з Верховної Ради. За словами депутатки, і Іонова, і вся фракція приймають вибачення Мотовиловця і додала, що "це хороший приклад, коли молоді політики вчаться досвіду, тому що за певні випадки краще вибачитися, поставити крапку і разом рухатися далі".

Нагадаємо: У п’ятницю, 3 липня, під час розгляду законопроєкту про вступ дітей з окупованих територій у навчальні заклади підконтрольної уряду території України у Раді посварилися нардепи "Євросолідарності" і "Слуги народу".

У парламенті сталася колотнеча. "Євросолідарність" заблокувала трибуну парламенту і вимагала відповісти на репліку "слуги".

Згодом спікер Дмитро Разумков попросив вибачення у нардепки "ЄС" Марії Іонової, яку випадково зачепили під час штовханини у залі.

Натомість фракція "Європейська солідарність" висловила глибоке обурення "агресивною поведінкою" Мотовиловця, який "дозволив собі підняти руку на народну депутатку Марію Іонову".

"ЄС" звернулася до Мотовиловця з вимогою принести вибачення і попросила керівництво Ради відсторонити його від засідань в Раді на 2-3 тижні.

Football news:

Tottenham will buy Heybjerg from Southampton for 15 million pounds. And will release Walker-Peters for $ 12 million. Southampton Midfielder Pierre-Emile Heibjerg is close to changing clubs
The Champions League will be finished under the new rules. The amendments will make it easier for goalkeepers to take penalties
UEFA will count 0:3 for clubs whose fault is due to the coronavirus will disrupt European Cup matches
15-year-old forward Mukoko trains with the Borussia Foundation. He will be able to play for Dortmund in November
Dybala became the MVP of Serie A-2019/20, Immobile-the best forward
Real Madrid: Casillas will always be a Real Madrid player. The best goalkeeper in the history of Spain
In Spain, complete chaos: Espanyol refuses to fly out of La Liga, Depor and all the others - from Segunda