logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Смертельні пожежі в Одесі: підозру отримав екскерівник ДСНС області

ДБР вважає, що голова Державної служби України з надзвичайних ситуації в Одеській області не належно виконував свої службові обов'язки, у результаті чого у 2017 та 2019 роках в Одесі сталися чотири масштабні пожежі.

Джерело: пресслужба ДБР

Деталі: Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, повідомили про підозру колишньому начальнику Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуації в Одеській області Віктору Федорчаку.

Слідством встановлено, що підозрюваний, будучи службовою особою відповідальною за здійснення державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки, неналежно виконував свої службові обов'язки. У результаті чого у 2017 та 2019 роках в Одесі сталося чотири масштабні пожежі, які призвели до загибелі 32 людей, а також завдали матеріальної шкоди на 4 млн 907 тис 589 грн.

Йдеться про пожежу на території дитячого комплексу "Вікторія", в "Одеському обласному центрі психічного здоров’я", у приміщенні готелю "ТОКІО СТАР", у будівлі "Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу".

У разі доведення вини експосадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Нагадаємо:

Themes
ICO