logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Сотні тисяч людей збираються штурмувати секретну Зону 51 у США – усе заради прибульців

Меми про інопланетян заполонили Мережу.

Понад 800 тисяч людей збираються "взяти штурмом" Зону 51 в американській Неваді, щоб "побачити їхніх прибульців".

У кінці червня у фейсбуці з’явилася жартівлива подія з назвою "Штурм Зони 51, їм не зупинити всіх нас". Її створили адміністратори однієї з мем-спільнот. На момент публікації "штурмувати" військову базу збираються 824 тисячі людей, ще 728 тисяч цікавляться подією.

Творці події впевнені: "якщо ми будемо бігти в стилі Наруто, ми будемо швидші за їхні кулі". Усім охочим пропонують зустрітися 20 вересня біля Зони 51 та домовитися про подальші дії.

У мережі жартівлива ідея сприйнялася із захватом і юзери вже вигадують, як може виглядати штурм та звільнення прибульців.

Як я їду у Зону 51 vs Як я залишаю Зону 51

"Зона 51 думає, що штурм це жарт - Тяга до смерті мілленіалів та покоління Z". 

Ми прибуваємо в Зону 51.

Прибульці після того, як ми їх звільнимо з Зони 51.

Прибульці показують меми з їхнього світу.

Сімпсони мають рацію. Знову

Навколо Зони 51 десятиліттями будувались різноманітні конспірологічні теорії. Дехто вважає, що саме там влада США ховає свої секрети про прибульців на НЛО. 

Зазначимо, жартівливий заклик до штурму Зони 51 з'явився незабаром після того, як група сенаторів США, зокрема і заступник голови комітету Сенату з розвідки, провели в середу, 19 червня, секретні слухання щодо серії повідомлень про зіткнення ВМС США з непізнаними літаками. Конгрес серйозно вивчає питання НЛО, оскільки це стосується безпеки американських пілотів.

Тим часом науковці обнишпорили 160 світлових років навколо Землі і, схоже знайшли відповідь на запитання, чи існують інопланетяни.

ВідеоНа Вінниччині селянин спутав метеозонд з НЛО

Чоловік побачив невідомий об'єкт у небі та спостерігав за його падінням. НЛО приземлилося біля сільради села Зосів. Об’єкт був оснащений мікросхемами та антенами. Утім, на борту інопланетян не було, а сама знахідка – виявилася метеозондом.

На Вінниччині селянин спутав метеозонд з НЛО
All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO