Ukraine

Спалах пневмоній невідомого походження. Влада Казахстану підтвердила велику кількість хворих

Зараз в Казахстані розгортаються резервні ліжка - Спалах пневмоній невідомого походження. Влада Казахстану підтвердила велику кількість хворих

Зараз в Казахстані розгортаються резервні ліжка

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв поцікавився у міністра охорони здоров’я Олексія Цоя можливим спалахом в країні «пневмонії невідомої природи». Про це пише «Sputnik Казахстан».

«З’явилися якісь чутки про те, що у нас в країні нібито лютує пневмонія невідомої природи, яка, природно, не враховується в нашій статистиці. Що це за пневмонія, насправді це є чи ні? Яка смертність від цієї пневмонії?» – запитав Токаєв на засіданні уряду.

У відповідь міністр охорони здоров’я розповів, що за перше півріччя 2020 року було зареєстровано майже 100 тисяч випадків пневмонії, з них за перший тиждень липня – понад 55 тисяч. У порівнянні з минулим роком цей показник зріс на 55,4 відсотка.

Цой додав, що за минулий місяць кількість зафіксованих смертей від пневмонії збільшилася в 2,3 рази і склала 628 випадків. У червні минулого року було зареєстровано 274 смертельних випадків, сказав міністр.

Він заявив, що зараз в Казахстані розгортаються резервні ліжка. У половини з усіх пацієнтів з пневмонією – негативний тест на коронавірус. Токаєв назвав ситуацію, що склалася надзвичайної.

Нагадаємо, в Казахстані введено двотижневий жорсткий карантин. У країні припинили автобусне сполучення між регіонами, робота громадського транспорту в містах обмежена. Заборонені масові заходи, діяльність критих ринків, салонів краси, кінотеатрів, релігійних об’єктів. За останніми даними, в Казахстані заразилися коронавірусом більше 56 тисяч осіб, померло 313 пацієнтів.

Football news:

Manchester City conceded a goal from outside the box in the Champions League for the first time since 2018
A unique special for city scored for Lyon: Cornet puts only them in the Champions League. And the French don't lose with his goals
Pep didn't need the lion captain. All his childhood, he played barefoot, and added next to his friend van Dijk
Golovin scored and provided an assist in Monaco's friendly with AZ
Mueller Pro 8:2 with Barca: We did not control the game so much even in the match with Brazil in 2014
Ander Herrera: if PSG don't win the Champions League, it won't be a failure
Arsenal are investigating the transfer of Pepe for 72 million pounds. The club wants to find out if he overpaid