Ukraine

Спілка учасників АТО Брюховичі підтримала створення Брюховицької ОТГ

Сьогодні члени "Спілки учасників АТО Брюховичі" підтримали створення Брюховицької ОТГ.

Дане рішення було ухвалено за результатами зустрічі членів «Спілки учасників АТО Брюховичі» з головою селищної ради Брюховичів Володимиром Доманським, депутатами сільради Андрієм Дроздовським та Євгеном Дударом, підполковником, бійцем батальйону "Айдар" Тимуром Баротовим, а також мешканцями Брюховичів, які брали участь в АТО,  - повідомляє Брюховицька селищна рада.

Очільник громади Брюховичів ознайомив учасників АТО з ситуацією, що склалась довкола реформи децентралізації на Львівщині, виклав аргументи на користь створення Брюховицької ОТГ, а також пояснив проблеми і негативи, які постануть перед Брюховичами у випадку їхнього входження у Львівську ОТГ.

„Брюхівчани – учасники АТО об’єдналися для того, щоб спільно відстоювати свої інтереси та разом брати участь у житті селища, в якому вони живуть. Тому подальше майбутнє Брюховичів їх турбує. Для нас дуже важлива підтримка наших рішень і кроків з боку всіх представників громади. Ми чудово розуміємо, що саме від її активної позиції залежить як рішення Кабміну на створення нашого нового ОТГ, так і його успішний розвиток. Тому щиро дякую учасникам сьогоднішньої зустрічі за розуміння і підтримку. Ми маємо право на добровільне об’єднання і маємо всі необхідні умови для розвитку громади”, - прокоментував Володимир Доманський результати зустрічі.

Нагадаємо, 20 травня Володимир Доманський спільно з головами Бірківської, Домажирської, Рясне-Руської та Ясниської сільських рад звернулися до уряду щодо обґрунтування створення Брюховицької ОТГ. У звернені наголошено, що проєктована Брюховицька ОТГ готова і має всі для цього інструменти та підстави, адже індекс спроможності повністю відповідає критеріям створення об’єднаних територіальних громад, визначених на рівні уряду. Крім цього, у 2015 р. між Львовом та смт Брюховичі було підписано акт узгодження проєктної межі, яким чітко визначено межі селища.

У квітні Мінрегіон затвердив перспективний план Львівської ОДА щодо поділу Львівщини на райони, однак не визначився зі створенням Новояворівського району.

У лютому мешканці Брюховичів на громадських слуханнях проголосували за створення власної об'єднаної громади і відмовилися увійти до складу Львівської ОТГ.

У січні Львівська міськрада звернулася до уряду та ВРУ з проханням включити до складу Львівської ОТГ 20 населених пунктів, серед яких є смт Брюховичі, Бірківська та Рясне-Руська сільради.

Football news:

Barcelona for 4.5 million euros will buy 70% of the rights to 19-year-old forward Sao Paulo Maya
Martin Ødegaard: Sociedad wants to get into the Champions League is a dream. It's hard to fight Real Madrid and Barca, but we can fight the rest
Newcastle midfielder Longstaff is close to a move to Udinese. His salary will increase by more than 30 times
Milan defender Duarte was injured. This is the second injury at the club after resuming training
Lyon bought Toko-Ekambi from Villarreal for 11.5 million euros
Porto coach: Matches without fans are like salad without dressing. Without vinegar, oil and salt – not the same
Newcastle defender Yedlin: We do not demand that the lives of blacks are more important than the lives of whites. Just to be treated as equals