logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Співпадіння? Netflix випустив документальний серіал про світову епідемію

з відкритих джерел Коронавірус 2019-nCoV у Китаї

У час, коли загадковий коронавірус насправді поширюється світом

На початку цього тижня Netflix випустив шість епізодів нового документального серіалу "Епідемія: як запобігти поширенню", пише 24.

Сюжет побудований навколо людей, які намагаються побороти спалах нової епідемії, яка тримає весь світ у страху та паніці.

Загадковий коронавірус швидкими темпами поширюється з Китаю до інших країн. У спробі зупинити епідемію органи охорони здоров'я та фармацевтичні компанії розпочинають розробку вакцини. Представники кіноіндустрії вживають власних заходів, щодо інформування громадськості та для привернення уваги суспільства до глобальної проблеми. 

У вівторок, 21 січня, на американській стрімінговій платформі Netflix відбулася прем'єра шестисерійної документальної стрічки "Епідемія: як запобігти поширенню" ("Pandemic: how to prevent an outbreak"). Глядачі можуть спостерігати за героями, які борються проти грипу, та дізнатися про їхні зусилля, спрямовані на припинення чергового глобального спалаху. 

"Коли ми говоримо про новий спалах епідемії вірусу, ми не ставимо питання, чи буде він, ми ставимо питання, коли він відбудеться", – повідомляють у трейлері серіалу. 

"Епідемія: як запобігти поширенню" наголошує на необхідності пошуку шляхів розробки вакцини проти поширення нових вірусів і боротьби з епідеміями, оскільки вчених спіткало недостатнє фінансування у галузі досліджень та охорони здоров'я. 

Нагадаємо, кількість хворих на короновірус зросла до 1372 осіб.

Themes
ICO