Ukraine

Співробітник оператора мобільного зв’язку помилково зарахував 3000 грн клієнта іншому абоненту

Фото: из открытых источников

У Києві в одному з магазинів мобільного оператора «Київстар» при купівлі ексклюзивного номеру співробітник компанії надав клієнтові невірний номер телефону для поповнення, у зв’язку з чим 3000 гривень були зараховані на рахунок іншого абонента. Про це «Журналісту» повідомила безпосередньо Катерина, з якою сталася ця ситуація.

При розгляді співробітники магазину запропонували оформити заяву на повернення коштів і пообіцяли оперативно інформувати про розгляд ситуації в компанії. Але через кілька днів на зв’язок з клієнтом так ніхто і не вийшов. При спробі додзвонитися на сервісний номер оператори давали стандартні відповіді: «Розбираємося, чекайте, Вам зателефонують».

У коментарі виданню «Журналіст» Катерина розповіла, яким чином потрапила в цю неприємну ситуацію:

«Я ПЕРЕБУВАЛА В ТЦ «SMART PLAZA», ДЕ ВИРІШИЛА ЗАЙТИ В «КИЇВСТАР» З МЕТОЮ ВИБРАТИ І ПРИДБАТИ МОБІЛЬНИЙ НОМЕР. ВИБРАЛА НОМЕР, ЦІНА ЯКОГО СТАНОВИЛА 3000 ГРН. СПІВРОБІТНИК СКАЗАВ, ЩО ЗА ПРОЦЕДУРОЮ Я ЗОБОВ’ЯЗАНА ЙОГО ОПЛАТИТИ ЧЕРЕЗ ТЕРМІНАЛ І НАПИСАВ МЕНІ НОМЕР, НА ЯКИЙ НЕОБХІДНО ЗДІЙСНИТИ ОПЛАТУ. ПІСЛЯ ТОГО, ЯК Я ОПЛАТИЛА ЧЕРЕЗ ТЕРМІНАЛ ЗАЗНАЧЕНУ СУМУ В РОЗМІРІ 3000 ГРН І ПОВЕРНУЛАСЯ ЗА НОМЕРОМ, СПІВРОБІТНИК МЕНІ СКАЗАВ, ЩО ЦЕЙ НОМЕР НЕВІРНИЙ, ТА ЩО ВІН ПОМИЛИВСЯ. ЗАПРОПОНУВАЛИ ОФОРМИТИ ЗАЯВУ НА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ, ЩО Я І ЗРОБИЛА, АЛЕ ЧЕРЕЗ 5 ДНІВ НІЯКОЇ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ З БОКУ КОМПАНІЇ В РОЗГЛЯДІ ЦІЄЇ СИТУАЦІЇ Я НЕ ПОБАЧИЛА. ПРИКРО ІНШЕ – ЩО ТАКЕ ПЛЮВАЦЬКЕ СТАВЛЕННЯ, АДЖЕ НЕ МАЛЕНЬКА СУМА, І НЕВІДОМО, ЧИ ЦЕ ОДИНИЧНИЙ ВИПАДОК АБО СТАНДАРТНА ПРАКТИКА ПРИ ПОДІБНИХ СИТУАЦІЯХ. КРІМ ТОГО, Я Є КЛІЄНТОМ «КИЇВСТАР» ПОНАД 10 РОКІВ, АЛЕ КРІМ СТАНДАРТНИХ ВІДПОВІДЕЙ НЕ БАЧУ НІЯКОЇ РЕАКЦІЇ ЗІ СТОРОНИ ПРЕДСТАВНИКІВ КОМПАНІЇ. СЬОГОДНІ Я ОТРИМАЛА ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ТЕ, ЩО ТЕРМІН РОЗГЛЯДУ МОЄЇ ЗАЯВКИ ЗНОВУ ПЕРЕНОСИТЬСЯ, ДУМАЮ, ЩО КОМПАНІЯ «КИЇВСТАР» НАВМИСНО ПЕРЕНОСИТЬ ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПІСЛЯ ІНЦИДЕНТУ МИНУВ ЧАС, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ЗВЕРНЕННЯ В СЛУЖБУ СПОЖИВАЧІВ ЗІ СКАРГОЮ НА РОБОТУ КОМППРАЦІВНИКА ОПЕРАТОРА МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ПОМИЛКОВО ЗАРАХУВАВ 3000 ГРН КЛІЄНТА ІНШОМУ АБОНЕНТУ», — ПОЯСНИЛА КАТЕРИНА.

Football news:

Agent de Bruyne: Kevin is not thinking about leaving Manchester City. 90% of news is nonsense
Ronaldo is the king of alcohol. I was out with Vieri, begging for beer from the media, and I figured out how to drink in front of the coach
MLS is back: almost 9 minutes of protest against racism and a giant virtual adidas logo in the center of the field
Solskjaer on MATIC: I'm Glad he stayed. We need experience in a team with children who run around
Germany manager Bierhoff: Havertz is a player for Real Madrid
Buffon's agent: Gianluigi should become a coach. He can lead Juve
Barcelona won the court against Santos in the Neymar case. The Brazilians demanded more than 61 million euros