logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

«Сповідь снайпера «ДНР»: Уродженка Харкова з загону чеченців розповіла, як її вчили вбивати

«Сповідь снайпера «ДНР»: Уродженка Харкова з загону чеченців розповіла, як її вчили вбивати
Уродженка Харківської області Галина Чернікова, яка воювала на боці незаконних воєнізованих формувань в Донецьку, в ході допиту розповіла, як вчилася вбивати людей, прийнявши пропозицію стати снайпером «ДНР». Більш детально про це йдеться в матеріалі «Цензор.НЕТ».

Таким чином, за словами стрілка, в 2014 році їй запропонували стати снайпером в загоні чеченців. За свою роботу вона щомісяця отримувала одну тисячу американських доларів. Але виходячи з її відповідей, вона виконувала функції найманого вбивці, адже «роботу» свою виконувала не на лінії фронту. Вона розповіла наступне: «Одного разу на базу привезли невідому жінку, яку представили, як українського снайпера. Вона була в синцях, вся побита, в крові. Завдання було її вбити. Коли вона побігла, я вистрілила, в груди, в серце. Мені сказали, що тіло вивезуть. Потім поїхали в бік моря, треба було зайти в будинок, а звідти винести все цінне. Я була поставлена на позицію. Зовсім стороння людина, яка спробувала зайти на територію, де проводилася крадіжка - я в нього вистрілила. Влучила йому прямо в голову. Тіло було завантажено в машину і вивезено в бік моря. У Новоамбросіївці, Донецької області, в підвалі будинку знаходився чоловік, який за дачею доглядав. Граф (член НВФ) дав наказ його вбити, тому що він багато чув. Далі пістолет Макарова, я спустилася по сходах, пересмикнула затвор і вистрілила в голову. Був вивезений, в донецькі очисні споруди».

Окрім цих жахів вона також розповіла про два вбивства, коли перебувала в нетверезому стані. У 2017 році снайпер була затримана українськими правоохоронцями, але 29 грудня 2019 року в рамках обміну полоненими її передали на сторону «ДНР».


Themes
ICO