Ukraine

Справа квартир для Нацгвардії у Бучі: ВАКС відпустив під особисте зобов'язання ще одного підозрюваного

КИЇВ. 11 серпня. УНН. Вищий антикорупційний суд відпустив під особисте зобов’язання ексначальника одного з управлінь головного управління Національної гвардії України, якого підозрюють у причетності до заволодіння понад 17 млн гривень Національної гвардії України, передає кореспондент УНН.

"У понеділок, 10 серпня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду застосував до ексначальника одного з управлінь головного управління Національної гвардії України запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що на підозрюваного покладено додаткові процесуальні обов’язки: прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді, суду за першою вимогою; не залишати населений пункт, у якому він зареєстрований, проживає чи перебуває, без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти детектива, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними у кримінальному провадженні; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

Наголошується, що строк дії обов'язків – до 10 жовтня 2020 року.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд відпустив під особисте зобов’язання директора ТОВ "Бучажитлобуд-Кредит" Дмитра Лашковіцера, якого підозрюють у причетності до заволодіння понад 17 млн гривень Національної гвардії України.

Як повідомлялося, завершилось досудове розслідування у справі щодо злочинного угрупування з п’яти осіб, яких підозрюють в організації корупційної схеми закупівлі для військовослужбовців Національної гвардії України квартир у місті Буча, непридатних для проживання.

Football news:

Solskjaer on penalty: Tough decision. De Gea made an incredible save, but the rules are the rules
It's time to learn the names of new Borussia heroes. Now there are 17-year-old boys making goals
Paulo Fonseca: it's Important to bring Smalling back to Roma. We have only 3 Central defenders
Arteta about 2:1 with West ham: Arsenal made life difficult for themselves with losses, but they fought and believed in victory
Palace midfielder Townsend: Could have beaten Manchester United with a bigger difference. We had moments
Philippe Coutinho: I am motivated and I want to work hard to make everything work out well on the pitch
Torres on Chelsea: I Thought I could remain a top player, but I was unstable. Although there were enough successes