logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

США сподіваються на мирну угоду між Україною та Росією, допомога не триватиме вічно – радник Трампа

Але зараз Вашингтон налаштований допомагати.

Сполучені Штати сподіваються на мир між Україною та Росією, і військова допомога, яку Вашингтон надає Києву, не триватиме вічно.

Про це в інтерв'ю CBS News заявив радник з питань національної безпеки президента США Дональда Трампа Роберт О'Браєн.

"Сподіваюся, що Росія та Україна можуть ужитися, і між ними може бути якийсь мирний договір і угода. Тож я не можу обіцяти, що Сполучені Штати робити це вічно [надавати допомогу]. Але зараз ми налаштовані це робити", – сказа він.

О'Браєн зазначив, що адміністрація Трампа стала першою у Вашингтоні, яка направила летальну військову допомогу Україні.

"Я думаю, що це дуже важливо. І я думаю, це те, про що забувають із цим тарарам із телефонним дзвінком [між Трампом і Зеленським]", – сказав радник.

Відео У США з'явилися нові подробиці телефонної розмови між Трампом і Зеленським

Нові подробиці телефонної розмови між президентами випливають з оприлюднених свідчень Джорджа Кента, заступника помічника держесекретаря США. Ця розмова, приблизну розшифровку якої під час візиту Зеленського до Нью-Йорка на Генасамблею ООН оприлюднив Білий дім, не спитавши дозволу української сторони - одна з причин, чому демократи готують проти Трампа імпічмент.  

У США з'явилися нові подробиці телефонної розмови між Трампом і Зеленським
Themes
ICO