Ukraine

США відновлюють санкції проти Білорусі

КИЇВ. 20 квітня. УНН. США відновлюють санкції проти дев'яти підприємств Білорусі, термін дії яких спливає 26 квітня 2021 року. Про це пише УНН з посиланням на сайт Мінфіну США.

Деталі

Отже, скасовується призупинення санкцій для компаній: “Білоруський нафтовий торговий дім”, “Белнефтехім” і його представництва в США, “Белшина”, “Гродно Азот”, “Гродно Хімволокно”, “Лакокраска”, " Нафтан “,” Полоцьк-Скловолокно“.

Цитата

“Тепер протягом 45 днів міжнародні компанії повинні розірвати співпрацю з цими підприємствами, що підтримують режим. Відносно режиму вже діють персональні санкції в наступних країнах: Великобританія, Норвегія, Швейцарія, Україна, Чорногорія, Албанія, Північна Македонія, Ісландія, Ліхтенштейн, а також — в Євросоюз, Канада і США”, — йдеться у Telegram-каналі опозиціонерки Світлани Тіхановської.

Нагадаємо

У Білорусі протягом березня було затримано 1 139 учасників протестів. Вашингтон і Варшава заявили, що не причетні до змови проти білоруського лідера Олександра Лукашенка.

Що було раніше 

ФСБ РФ 17 квітня заявила, що у Москві були затримані двоє осіб - Юрій Зенкович, який має громадянство Білорусі і США, а також білорус Олександр Федута, які підозрюються у тому, що "готували військовий переворот 9 травня в Мінську і усунення Олександра Лукашенка". Зенковича і Федуту, як вказано, запідозрили у тому, що вони нібито організували в приватних чатах одного з месенджерів обговорення плану заколоту і вирішили провести в Москві особисту зустріч з деякими генералами ЗС Білорусі. Зустріч відбулася в одному з московських ресторанів “після консультації з США і Польщею”, заявили у ФСБ РФ.

Раніше цього ж дня Олександр Лукашенко розповів про підготовку на нього і синів замаху, в якому замішані, за його словами, в тому числі іноземні спецслужби.

Football news:

Michael Owen: Mount and Foden will be the best players in the world. Phil can be one of the best in the history of England
Zinedine Zidane: Hazard has to play, he has to get his confidence back. He has to rebuild the old version of himself
Gary Lineker: It was the weakest Real I've ever seen. Chelsea are better by a million miles
Iniesta believes that Barcelona will take La Liga: They are able to win all the remaining matches
Chelsea Tuchel vs top coaches: 7 wins, 1 draw, 1 goal conceded
Chelsea have reached the Champions League final all three times after changing their coach during the season
Chelsea surpassed Real Madrid. Everything went wrong for Zidane. Mijatovic about 1/2 of the Champions League final