Ukraine

Стало відомо, коли розпочнеться позачергове засідання Верховної Ради у понеділок

КИЇВ. 30 березня. УНН. Позачергове засідання Верховної Ради України розпочнеться о 14:00 у понеділок, 30 березня. Про це УНН повідомили у пресслужбі Апарату Верховної Ради.

Нагадаємо, позачергове засідання Верховної Ради відбудеться у понеділок, 30 березня. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні у неділю.

"Також хочу зупинитись на позачерговому засіданні Верховної Ради України, яке має відбутися вже завтра. Наша країна через коронавірус фактично опинилась на роздоріжжі і має два шляхи: перше - це ухвалення двох життєвоважливих законів, після чого ми отримуємо підтримку від наших міжнародних фінансових партнерів у розмірі (щонайменше) 10 млрд доларів США. Це потрібно для стабілізації економіки та подолання кризи. Інакше - другий шлях: провал цих законів, після - занепад економіки і навіть загроза дефолту", - повідомив Президент.

За словами Президента, Офіс Президента робив "все, що від нас залежало" останні кілька тижнів і таким чином команда Зеленського домовилась про фінансову підтримку для України.

"Ми з урядом обрали свій шлях. Тепер черга за вами, шановні народні депутати. Вся відповідальність завтра лягає саме на ваші плечі: завтра народ України чітко побачить, чи готові ви захищати його інтереси. І хоч ви всі завтра будете в масках, народ зрозуміє "хто є хто". Усвідомте свою відповідальність - оберіть правильний шлях", - повідомив глава Держави.

Football news:

Balotelli wants Brescia to return him to the team or pay compensation. In the summer, the player will change clubs
Witzel on Sancho: He is one of the best players of his generation
Favre about Mike Sancho: I didn't see Anything – I can't judge. I don't know why he did it
The championship will resume on June 20
PSV does not plan to buy out Rodriguez. The defender will return to Milan
Bergomi on Icardi's transfer to PSG: Parisians don't have the prestige of Inter
Alan Shearer: I Want Mbappe to play in the Premier League. I see only one club for him – Newcastle