Ukraine

Сценарист фільму Назад у майбутнє розповів, яка сцена трилогії викликає у нього сором

Серія фільмів "Назад у майбутнє" багатьма критиками і глядачами вважається однією з кращих франшиз в історії кінематографа, і їх складно за що-небудь сварити. Натомість самі творці часто критично дивляться на свої творіння, через що можуть бути незадоволеними деякими аспектами.

І ось сценарист Боб Гейл розповів, яка сцена йому дуже не подобається.

Виявилося, що цей той момент, коли Марті почав зникати:

"Я розповім вам про одну річ, яка дратує мене щоразу, коли я це бачу. Повторюся, що ми поспішали і у нас не вистачало часу на спецефекти у тій сцені з Johnny B. Goode, коли Марті починає стиратися з реальності. Там є момент, коли він дивиться на свою руку, а там діра – насправді такого взагалі не повинно було бути. Просто... всі решта просто зникали з реальності, а у нього чомусь дірка в руці з'явилася. Тому що горіли терміни, і у нас не вистачало часу, щоб у студії ILM придумали, як можна було б зробити це краще. І ось це посідає перше місце серед того, від чого я ловлю кринж (сором – ред.)".

Підозрюємо, що ви не зауважили цього під час перегляду фільму.

Football news:

Troy deeney: I was called a black asshole, and social media said it wasn't racist. Do companies even want to change this?
Miralem Pjanic: Sorry didn't trust the players at Juventus. It's a shame when people are judged incorrectly
Wenger on why he didn't mention Mourinho in the book: he Didn't want to talk about Jose, Klopp or Pepe because they are still working
The perfect project to lose money. An idea for dreamers. Tebas on the European Premier League
The Catalan authorities refused to postpone the referendum on a vote of no confidence in Bartomeu. It will be held on November 1-2
La Liga President on Messi's departure: It won't be a drama for us. And his reputation will suffer
Ronaldo is a fan of the UFC. Rooting for Khabib, training with Conor, signed up for all the top fighters