logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
Купить трафикКупить трафик
star Избранное: Tag Tag Tag Tag Tag
Купить трафикКупить трафик
Ukraine

Студентка розповіла жахливі подробиці пожежі в Одеському коледжі

Студентка розповіла жахливі подробиці пожежі в Одеському коледжі
У коледжі не спрацювала пожежна сигналізація. Фото: News

Студентка Одеського коледжу економіки, права та готельно-туристичного бізнесу розповіла подробиці жахливої пожежі.

За її словами, у будівлі не спрацювала пожежна сигналізація, а викладачі не організували евакуацію. Про це одна зі студенток навчального закладу розповіла журналісту сайту Таймер.

"Ніхто не знав, що пожежа. Студенти просто виходили з груп, бачили, що викладачі йдуть геть, але ніхто не кричав "Рятуйтесь, пожежа!". На 5 та 4 поверсі так, як ніхто не повідомив про пожежу, багато студентів не змогли вийти з аудиторій. Сигналізація не спрацювала", - зазначила дівчина.

У будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на вулиці Троїцькій, 25 виникла пожежа. Займання почалося за 3-му поверсі 6-поверхового навчального корпусу близько 10.00.

Зараз ви читаєте новину «Студентка розповіла жахливі подробиці пожежі в Одеському коледжі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Темы
ICO