Ukraine

Суд у Криму вирішив примусово доставити Едема Бекірова на засідання – адвокат

Підконтрольний Кремлю Центральний районний суд Сімферополя вирішив примусово доставити активіста Едема Бекірова на засідання 22 травня, повідомив його адвокат Олексій Ладін у коментарі «Кримській солідарності».

«На цьому засіданні прокурор заявила клопотання про примусовий привід, незважаючи на документи, які надав захист, про те, що він вже і не зареєстрований в Сімферополі, а зареєстрований в Новоолексіївці, масу медичних документів про те, що він проходив і проходить лікування, в тому числі стаціонарне, і операції на території України. Зараз він входить до групи ризику, і будь-які відвідування будь-яких громадських місць йому суворо заборонені лікарями», – сказав Ладін.

За даними «Кримської солідарності», суд проігнорував доводи захисту, мотивуючи своє рішення тим, що оригінали не були надані, а копіям захисту він не довіряє.

Житель селища Новоолексіївка Херсонської області Едем Бекіров був затриманий російськими силовиками на в’їзді в анексований Крим 12 грудня 2018 року. Він їхав до Криму відвідати матір і родичів. Підконтрольний Кремлю Київський районний суд Сімферополя заарештував Бекірова.

Його підозрювали за статтею про зберігання і передачу вибухових речовин і боєприпасів. Бекіров неодноразово заявляв про свою невинуватість.

7 вересня 2019 року між Україною і Росією відбувся обмін, в рамках якого в Україну повернулися 35 громадян, в тому числі Едем Бекіров, який після прильоту до Києва почав тривале лікування.

У травні розгляд кримінальної справи в Криму поновили.

Football news:

Roma offered 3 million euros for the lease of Smalling for another year and 15 million for the buyout. Manchester United wants 25 million euros. Roma wants to keep the defender Chris Smalling, the rights to which belong to Manchester United
Setien Pro Champions League: the Game with Napoli is key. It is fair that Barcelona play at home
Nani: As children, we were starving, and there were rats and lizards running around the house. I realized that God wants me to help my family by becoming a football player
Real Madrid will consider proposals for Jovic. The option of selling is not excluded
Mikel Arteta: Mourinho was invited to make Tottenham the winning team
Failure of the VAR in the last English tour: on Thursday, all three decisions on penalties were recognized as mistakes
Zlatan Ibrahimovic: This is not my Milan. The club's ambitions are not what they used to be